Source
Овертайм із Сажком | Олександр Шовковський абсолютно свідомо злив матч Ліги Європи з «Ромою...
1 200 Views/Reach
2024-10-24 18:41
Message №3860
Олександр Шовковський абсолютно свідомо злив матч Ліги Європи з «Ромою» заради Класичного в УПЛ з «Шахтарем» в неділю – беззаперечний факт. Схема 5-3-2, максимально резервний склад, з якого на гірників у старті вийдуть максимум 2-3 гравці – це вибір, який головному тренеру «Динамо» довелося зробити, враховуючи обставини.І насправді Шовковського складно сварити. «Динамо» грало з «Ромою» в четвер в Римі – елементарна математика логістики під час війни говорить, що, щоб мати хоч якийсь шанс витримати Класичне в неділю, киянам доведеться піти на жертви. У кращому разі команда дістанеться Києва, де відбудеться матч, ближче до ночі п'ятниці, а то й зранку в суботу. Говорити про якусь підготовку та відновлення до ключового матчу всього сезону УПЛ о 18.00 в неділю без сенсу. А «Шахтар» грав у вівторок та мав хоча б трохи часу і на відновлення, і навіть на підготовку.Тим більше не було ніякої гарантії, що навіть в оптимальному складі «Динамо» б змогло набрати бали в Римі – ми всі бачимо, як виступають українські клуби в єврокубках цього сезону. Та і команда Шовковського змогла навіть в цьому складі створити досить великі проблеми кризовому супернику. Що навіть по грі цей матч і не виглядав зливом – лише за вибором складу.Вам не здається, що це якесь порочне коло? Спочатку команди страждають в УПЛ, щоб вибороти місця в єврокубках, а потім страждають в єврокубках, бо не можуть на дистанції їх стягнути навіть фізично, не говорячи про реально впавший рівень самих складів та падіння результатів. І змушені ті самі єврокубки, заради яких рубились весь попередній сезон, зливати, щоб знову бути якомога вище в УПЛ та потрапити в єврокубки. І потім починати це порочне коло заново, бо, бачите, домовилися заради чесної конкуренції у внутрішньому чемпіонаті не переносити матчі.Так, знову доводиться повертатися до вічної теми переносів в чемпіонаті України, яка кожен раз підпалює дуже гарячі суперечки серед вболівальників. Не приховую, мене самого бісила така кількість переносів та їх безсистемність попереднього сезону. Але цей сезон остаточно довів, що точкові переноси заради єврокубків потрібні – просто ми маємо продумувати внутрішній календар та розклад турів з їх урахуванням, щоб зменшити кількість переносів та тієї самої «несправедливості» в УПЛ...Продовження - в тексті:Жертва Шовковського з «Ромою» довела – матчі «Динамо» та «Шахтаря» мали перенести на зиму в Європу