Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Ймовірність зникнення «Руха» влітку 2026-го наближається до 95%, ствер...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 020 Views/Reach 2026-04-14 12:38 Message №6044
Ймовірність зникнення «Руха» влітку 2026-го наближається до 95%, стверджує «ТаТоТаке». Але академія продовжить працювати.Чесно кажучи, взагалі не розумію логіки в подібному рішенні зараз. Розумів чітко логіку, навіщо розпродали майже весь склад та відпустили Пономарьова: та команда вперлася в стелю, а так і не дотягнулася до єврокубків, туди потрібні були або серйозні вливання, або якесь рішення конкретне, що робити далі, щоб не варитися у тому ж болоті по колу. Більшість гравців не стали зірками, їх треба було продавати, поки за них ще платять непогані гроші. Навіть середні українці зараз в ціні, а тут ще й знайшлися ті, хто готові нормально навалити - ЛНЗ та Карпати.В Руха дійсно класна сучасна академія, яка на топових позиціях майже всіх вікових груп в Україні. В неї вкладені величезні кошти, не менше зусиль. При чому умови, в яких тренуються ці діти, зараз ще краще, як я розумію, ніж було у того покоління з Квасницею, Федором та іншими, яке на початках так класно себе проявило з Пономарьовим. Це вже точно власні вихованці, навряд хтось прийде та скаже, що Рух забрав весь клас у Карпат.Це значить, що потенційно там можуть бути навіть кращі гравці. Тому, якщо навіть включати режим великої економії, треба відпустити тих, хто вперся в стелю й на кому можна заробити, та давати шанс ще більш молодим хлопцям, які можуть десь на рівні першої половини таблиці Першої ліги чи боротьби за виживання в УПЛ отримати безліч досвіду. Та грати буквально на юнацьких контрактах заради такого шансу.Навіщо розпускати професійну команду Козловському в таких умовах, коли може грати молодь, як ось в Металіста в Першій лізі, на буквально юнацьких контрактах й зростати одразу у дорослому футболі? Навіщо було будувати таку топову академію, щоб віддавати потім гравців ще до того, як вони в ціні зростуть адекватно? Заради любові до Карпат?Можливо, є якась інша прихована причина. Можливо, справа просто в грошах, але, здається, для Руха вигідніше було б доводити гравців до професійного футболу, а не продавати чи навіть віддавати за спасибі Карпатам юнаками. Інвестиції, які можуть себе виправдати цілком. На ринку дуже мало якісних українських футболістів. Треба просто трошки терпіння, щоб їх докрутити до потрібного рівня.Не знаю, це якось дивно. Нелогічно. Стільки зусиль на вітер. Відмова від можливостей. Тому не повірю жодному інсайду про зникнення професійної команди Руха поки це не стане вже фактом, офіційним оголошенням.