Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Респект тим гравцям збірної України, які принаймні після ганьби зі Шве...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 100 Views/Reach 2026-03-27 12:26 Message №5933
Респект тим гравцям збірної України, які принаймні після ганьби зі Швецією були чесними з собою та всіма іншими, на відміну від Реброва👇👇👇Роман Яремчук: «Нікого не хочеться образити – роздягальня мертва. Це я ще вчора побачив, на жаль»Я думаю, це просто відсутність особистостей у роздягальні. Я зі свого боку хочу десь підказати, але у мене немає цих якостей. З цими якостями ти народжуєшся. Ти не можеш це робити. У нас було до цього багато лідерів, і в один момент їх не стало. І зараз такий момент, що, дійсно, у роздягальні немає тих людей, які можуть щось змінити. На фоні емоцій, на фоні важкого періоду.Те, що є в Європі – вони просто інші люди. Вони особистості, а ми намагаємося сховатися від відповідальності за спинами когось іншого. І так кожен думає. І зрештою виходить так, що ніхто на себе не бере відповідальність, – сказав Яремчук.***Віталій Миколенко: «Дякую людям, які додивилися це позорище»Емоції, напевно, такі самі, як у всієї України, хто дивився футбол. Прийшов на флеш сказати те, що дякую людям, ті, хто додивилися це позорище.Хотів вибачитися, але нема чого вибачатися після бою. Просто хотів сказати дякую, що додивилися, вболівали. Не знаю, що ще сказати.Нема чого розбирати, нічого не буду казати, що теорію розберемо – вже пізно щось розбирати. Просто соромно те, як ми беззубо вийшли й зіграли.***На запитання щодо головного тренера та можливих змін Миколенко відповів:– Краще у нього запитайте щодо контракту і подальших дій. Моє діло – приїжджати сюди і віддаватися на 100%. Хто буде тренером – мені без різниці. Моя задача – приїжджати сюди і кожен день віддаватися.***Єгор Ярмолюк: «Кожен, хто грав цей матч, має нести відповідальність»Ми не можемо щось говорити у наше виправдання після цієї поразки. Я вважаю, що саме зараз час брати відповідальність на себе. Кожен має це робити… Не тільки я чи ще хтось там. Кожен, хто грав цей матч і хто бере участь у цьому, має нести відповідальність. Брати поразку на себе.