Source
Овертайм із Сажком | Україна вже точно закінчила Олімпіаду-2026 без медалей - в головному д...
888 Views/Reach
2026-02-21 10:54
Message №5757
Україна вже точно закінчила Олімпіаду-2026 без медалей - в головному для нас виді, командній лижній акробатиці, зайняли 6-те місце з 7 командПисав раніше, що бісить, коли спортсменів знищують за місця в топ-10 чи 20 на Олімпіаді. Проте також писав, що треба завжди враховувати контекст - і критика також має бути, якщо вона заслужена. Так ось... ...якщо ви їдете на Олімпіаду з топ-4 лідером Кубка світу (Котовський), який навіть не потрапляє у фінал (топ-12), не те що суперфінал (топ-6)......якщо ви їдете на Олімпіаду зі срібними медалями останнього чемпіонату світу, а зрештою не потрапляєте в суперфінал (топ-4), обігравши лише ледь живу команду Казахстана......якщо за усю Олімпіаду три лідери збірної на всіх приземляють лише дві спроби (Окіпнюк у кваліфікації та Брикіна у команднику)......то ми маємо говорити, що це очевидно невдалий виступ. Можемо говорити, що щось пішло не так, бо таким ж контекст цієї конкретної ситуації.Так, акробатика - це доволі рандомний вид, де мінімум простору для помилок через специфічну структуру змагань. Так, в нас дуже молода команда, особливо жіноча її частина - і на наступній Олімпіаді має бути точно краще. Так, можливо, десь цей рандом в акробатиці зіграв не на нашу користь.Проте, думаю, є очевидним, що Олімпіада є головним стартом за чотири роки. І якщо ви на такому ключовому змаганні не показуєте результат хоча б свого звичного рівня, то не можна просто сказати "молодці, що приїхали хоча б" та забути.Конкретно в лижній акробатиці на Олімпіаді - очевидна невдача для України та виступ явно нижче можливостей. Це не хейт, не образа спортсменів, а констатація факта.