Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Сьогодні взяв участь у абсолютно небанальній події. Динамо зі своїм сп...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
847 Views/Reach 2026-02-17 16:29 Message №5737
Сьогодні взяв участь у абсолютно небанальній події. Динамо зі своїм спонсором організували не просто відкрите тренування чи пресконференцію. А запросили журналістів спочатку побігати з гравцями у футбол – і вже потім поспілкуватисяМені особисто прям дуже сподобалося. Не кожен день випадає нагода пограти в одній команді з Назаром Волошиним і Миколою Михайленком проти Ігоря Костюка і Олександра ПіхальонкаЗ великою кількістю своїх друзів у житті я познайомився на футбольному полі. Воно зближує, стирає кордони, знімає маски. Тому така ініціатива – це прям топ (короткий репортаж закинув собі в сториз в Insta)Ну і пресконференція. Всю, звісно, переповідати не буду. Виділив для себе одну тему. Запитав у Владислава Кабаєва чи не здається йому, що раніше суперники боялися Динамо і коли приїздили до них, то ще до гри мирилися з поразкою, а зараз настрій інакший – ніхто не боїться, а дійсно вірить у те, що може приїхати і відібрати у них очкиІ відповідь була не просто для проформи, а щира – йому не подобається, коли статус Динамо як гранда ставлять під сумнів: «Думаю, це у вас таке відчуття, що зараз кожен може відібрати у Динамо очки. Так, ми десь втратили впевненість у першому колі. Це було видно по наших матчах. Але щоб приїжджали і думали відібрати очки – я так не вважаю. Це ваша точка зору.І мене зараз такі слова чіпляють, якщо чесно. Я не хочу в якусь дискусію входити. Я хочу просто вийти і зробити все належне у другому колі. Щоб ми потім зустрілися і обговорили знову це питання.Краще, звісно, коли команди не закриваються: грають проти нас як Полісся, Карпати, Шахтар. І вам, думаю, цікавіше дивитися такі матчі, аніж коли проти нас просто закриваються. Нам так само.Але мене це чіпляє, думаю кожного з нас у команді це буде чіпляти. Та давайте ми це будемо не словами демонструвати, а на футбольному полі».Я прям аж зарядився від такої відповіді. У п’ятницю о 18:00 у Динамо перший матч після поновлення чемпіонату. Грають проти Руха. Подивимося як це виглядатиме