Source
Овертайм із Сажком | Динамо не потрапило навіть в топ-5 за відвідуваністю, Епіцентр - неспо...
1 440 Views/Reach
2025-12-24 12:44
Message №5581
Динамо не потрапило навіть в топ-5 за відвідуваністю, Епіцентр - несподівано другий в першій частині сезону УПЛПри тому, що Епіцентр не грає вдома, як в той же Шахтар чи багато інших клубів. Такий результат досягли завдяки матчу ще 1-го туру проти Шахтаря, який встановив рекорд за глядачами після початку повномасштабного вторгнення - майже 10 тисяч. Тоді було порушені всі можливі обмеження за кількістю глядачів.Саме обмеження за глядачами суттєво впливають й на саму відвідуваність, й, можливо, навіть на ті цифри, які потрапляють у протоколи від клубів. Тому варто тримати в голові, що за інших умов картина могла б бути іншою, тут – лише офіційні дані від УПЛ.Наприклад, частину осені в Динамо був дозвіл на лише 1800 глядачів на трибунах стадіону імені Лобановського – й лише 20 жовтня квоту збільшили до 4333 глядачів. «Динамо» провело 4 з 7 домашніх матчів з новою квотою. Але, за офіційними даними від УПЛ, все одно у підсумку навіть не змогло побити у середньому стару квоту.Знову ж, варто повторити, що це офіційні дані, і тут можуть бути нюанси.Детальніше тут