Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Шахтар підписав Проспера Оба за 4,4 млн євро (якщо вірити ТТТ по сумі ...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 470 Views/Reach 2025-12-14 10:29 Message №5566
Шахтар підписав Проспера Оба за 4,4 млн євро (якщо вірити ТТТ по сумі трансферу). 5 місяців тому ЛНЗ купив його за 700 тисячХороший бізнес для черкаського клубу, навряд сильно великі ризики для Шахтаря, навіть якщо Оба не заграє - все ж вони влітку дуже серйозну суму заробили на трансферах, і Проспер далеко не є найдорожчим з підписань. Хоча все одно сумнів певний залишається, бо в Оба лише кілька місяців хорошого футболу в УПЛ.Що подобається - Шахтар перестав дивитися лише на Бразилію. А також перестав підписувати шаблонних, майже однакових за якостями гравців. Оба має зовсім інші сильні якості. Це, з одного боку, ризик також, наскільки він впишеться, а з іншого боку - певний індикатор, що Шахтар бачить нестачу більш агресивних, інтенсивних та вертикальних гравців під певні сценарії гри.Одночасно Шахтар також послабив наразі головного конкурента в УПЛ. Хоч і навряд варто було всерйоз розглядати претензії ЛНЗ на титул й з Оба. Просто більше нема кого розглядати.Ще один ризик - перенасичення в складі атакуючими гравцями. Якщо ніхто не піде, то стане тісно, особливо якщо швидко вилетять з плей-оф Ліги Конференцій та не буде так багато матчів.А ось ЛНЗ без Оба буде важко - нема ніяких гарантій, що наступного разу вдасться так ідеально влучити з трансфером.