Source
Овертайм із Сажком | Матч Металіста 1925 та Вереса не зіграли через проблеми зі світлом на ...
5 710 Views/Reach
2025-12-07 15:37
Message №5541
Матч Металіста 1925 та Вереса не зіграли через проблеми зі світлом на стадіоні - втрутилися відключення та технічні проблеми одночасноЧерез відсутність світла матч розпочався на десять хвилин пізніше. А упродовж наступних двадцяти хвилин саме ігрового часу світло на арені зникало ще чотири рази.За регламентом в теорії це має бути технічна поразка. Але треба розуміти все ж надзвичайність обставин - відключення світла зараз по всій країні, а проблеми з генератором чи іншою технічною частиною навколо можуть статися будь-де. Ти не можеш тримати кілька генераторів на запас, і не можеш вгадати, коли та що зламається саме вже через відключення.Наприклад, сьогодні через генератор, який згорів, без коментатора закінчувалася трансляція вирішальних хвилин останньої гонки сезону Формули-1, де розігрувався титул між одразу трьома пілотами. Наче й треш, як так може бути, можна покричати. Але, блін, ну, всі все розуміють - в таких умовах зараз живемо. Фігня трапляється.Буде абсурдом, як на мене, давати за таке технічну поразку - просто дограти цей матч навесні у вільну дату та, можливо, зобов'язати Металіст 1925 компенсувати Вересу витрати на виїзд на цей матч. Було б справедливо - регламент не охопить кожен випадок, й тут потрібна гнучкість.До того ж стадіон в Житомирі змушено є домашнім для Металіста 1925, бо він не може грати в рідному місці. Хоча тут можна й помітити якусь посмішку карми, якщо згадати, які обставини змусили клуб грати не в Києві, а в Житомирі. Він добре почувався на арені Лівого Берега, доки фанати не почали кричати образи на адресу ЛБ під час плей-оф за УПЛ.Було там й «Лівий Берег – клуб гандонів» й «Отсоси у жовто-синіх, гей, гей!». А тепер ось така ситуація в Житомирі.Звичайно, технічна проблема може статися будь-де з такими навантаженнями на генератори зараз - не те що це могло трапитися лише в Житомирі. Просто цікаве спостереження за послідовністю подій.