Source
Овертайм із Сажком | Після 0:4 від Франції можна полювати на відьом – але тільки Ісландія п...
1 280 Views/Reach
2025-11-13 22:04
Message №5450
Після 0:4 від Франції можна полювати на відьом – але тільки Ісландія покаже, чи був Ребров правий... Весь тиждень через протистояння проходив вайб – тут нічого не вирішується. Так і напрошувалася думка: щоб не відбувалося на полі – це не має значення.Проте легко так говорити до матчу на холодну голову, й значно складніше на емоціях – коли збірна України відвертим автобусом програє 0:4 без жодного удару у площину воріт суперника. Так, другим складом. Так, після прикрого пенальті на перший гол – до нього міцно тримали оборону. Так, посипалися після того, як спробували повністю змінити структуру, щоб атакувати.Нам десь і не пощастило.Але 0:4. Але нуль ударів у площину. Знову ж таки.Можна дорікнути Реброву, що він капітулював ще до матчу. Можна накаляти атмосферу й влаштувати полювання на відьом. Але ніякого конструктиву таке ставлення перед вирішальним матчем не принесе. Ставлення до Реброва на позиції головного тренера збірної – очевидне. І його немає сенсу зараз повторювати чи ще сильніше розкручувати.Тільки Ісландія дасть відповідь, чи мало право на життя таке рішення Сергія Реброва. Після неї і поговоримо. Про все.ПОВНИЙ ТЕКСТ