Source
Овертайм із Сажком | А це взагалі нормально, що президент Української асоціації футболу пре...
1 300 Views/Reach
2025-10-03 15:42
Message №5245
А це взагалі нормально, що президент Української асоціації футболу представляє Серію А на якомусь великому міжнародному заході? Взагалі вже є купа питань до Шевченка, бо публічної представницької функції для українського футболу від нього майже не видно. Проте їздить представляти Серію А. Я говорю не поторгувати обличчям та пофотографуватися з Матерацці, який їздив в росію. А про відсутність публічних реакцій Шевченка майже по будь-якому гострому питанню, де треба проявити жорсткість та не можна всидіти одночасно на всіх стільцях. Наприклад, публічно присоромити своїх приятелів з Італії, що їздити в росію, що це дно. Наприклад, публічно натиснути на УЄФА, яка не виплачує гроші деяким українським клубам, а виплачує російським. Наприклад, публічно витурити з УАФ Межейка, пов'язаного з антимайданом.Я насправді розумію, що Шевченко непублічно робить багато представницької роботи. Це точно допомагає збирати якісь гроші, завдяки його міжнародному авторитету. За це тільки респекти.Проте він це міг робити і без позиції президента УАФ. Непогано б було захистити український та допомогти добити російський футбол і в публічній площині. А він просто мовчить.