Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | А це взагалі нормально, що президент Української асоціації футболу пре...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 300 Views/Reach 2025-10-03 15:42 Message №5245
А це взагалі нормально, що президент Української асоціації футболу представляє Серію А на якомусь великому міжнародному заході? Взагалі вже є купа питань до Шевченка, бо публічної представницької функції для українського футболу від нього майже не видно. Проте їздить представляти Серію А. Я говорю не поторгувати обличчям та пофотографуватися з Матерацці, який їздив в росію. А про відсутність публічних реакцій Шевченка майже по будь-якому гострому питанню, де треба проявити жорсткість та не можна всидіти одночасно на всіх стільцях. Наприклад, публічно присоромити своїх приятелів з Італії, що їздити в росію, що це дно. Наприклад, публічно натиснути на УЄФА, яка не виплачує гроші деяким українським клубам, а виплачує російським. Наприклад, публічно витурити з УАФ Межейка, пов'язаного з антимайданом.Я насправді розумію, що Шевченко непублічно робить багато представницької роботи. Це точно допомагає збирати якісь гроші, завдяки його міжнародному авторитету. За це тільки респекти.Проте він це міг робити і без позиції президента УАФ. Непогано б було захистити український та допомогти добити російський футбол і в публічній площині. А він просто мовчить.