Source
Овертайм із Сажком | Українські вболівальники, можливо, памʼятають голкіпера Ніколу Васіля,...
888 Views/Reach
2025-09-25 18:31
Message №5209
Українські вболівальники, можливо, памʼятають голкіпера Ніколу Васіля, який був частиною праймової «Зорі» та перемагав з нею «Лестер» у Лізі Європи.Після луганського клубу Вáсіль (правильний наголос) відправився у «Санкт-Паулі» у другу Бундеслігу (подейкують, Віктор Скрипник дав хорошу рекомендацію) – і відразу ж став там основним воротарем.Чотири роки потому боснієць все ще є основним голкіпером «піратів» – тепер вже у Бундеслізі.У Ніколи, до слова, ще й дуже непогана статистика у німецькому обергаузі (вищому дивізіоні) – 45 пропущених та 10 кліншитів у 37 матчах. Погодьтеся, дуже непогано як для голкіпера команди-аутсайдера чемпіонату.Окрім цього всього, Васіль просто божить на пенальті – відбив 6 із 7 (!!!) і водночас має найкращий penalties-saved rate в історії Бундесліги (85,7%) серед тих, кому пробивали 7 і більше 11-метрових.Прикол у тому, що саме Васіль, відбивши пенальті Серу Ґірассі у першому турі нового сезону Бундесліги, побічно став співавтором рішення тренерського штабу «Дортмунда» зробити Рамі Бенсебаїні штатним пенальтистом за відсутності Емре Джана. Виходить, Ґірассі ледве не побився із Бенсебаїні через боснійця 🤣@wasfureintor