Source
Овертайм із Сажком | Сьогодні 4 рочки каналу та початку мого повного переходу на українську...
1 200 Views/Reach
2025-06-02 06:41
Message №4722
Сьогодні 4 рочки каналу та початку мого повного переходу на українську мову. Бо заводився він спочатку, щоб активніше використовувати українську мову, наробити своїх помилок. А ось як воно вийшло зрештою.Помилки роблю й досі, особливо тут, бо іноді руки вперед голови біжать. Але можу констатувати, що цей перехід точно відбувся, хоч і очевидно, що певні елементи суржика в мене залишатимуться до кінця життя: зрештою 36 років тільки російської накладають відбиток - і це нормально. Ба більше, мені тепер в принципі російською говорити складно - я її вже майже забув)Якраз нещодавно канал перейшов межу у 2 тисячі підписніків. Враховуючи, що не займаюся його розкруткою, не продумую контент та в принципі веду дуже хаотично, коли є здоров'я, якого все менше, та час - це чимало.Дякую, що читаєте мої дурні жарти та іноді занадто емоційні пости, по ділу критикуєте. Це насправді велика можливість для мене, бо з ваших коментарів та реакцій народилася чимала кількість ідей для постів, які потім виходили на Трибуні - і не тільки в моєму виконанні.Український футбол - найкращий)