Source
Овертайм із Сажком | В Шахтарі мінус:- Степаненко- Сікан- Зубков.Купа чуток по трансферах н...
3 100 Views/Reach
2025-02-03 15:43
Message №4170
В Шахтарі мінус:- Степаненко- Сікан- Зубков.Купа чуток по трансферах на вхід - тільки сьогодні було, що вже підписали 18-річного форварда з Флуміненсе Еліаса. Але поки жодного офіційного підписання.Якщо не буде 2-3 трансферів, то це буде дивно. І те, що писав раніше - Шахтар остаточно стає бразильським.Це таки революція!!!Влітку ще піде Судаков та, можливо, ще 2-3 українці. І Шахтар ледь вкладатиметься в ліміт.З резерву є хіба що Очеретько, який нарешті розкрився в Карпатах. Але після десанту з Руху не факт, що він буде достатньо грати в другій частині сезону. Який сенс награвати та розвивати іншим клубам гравців, коли тепер є вже свої.А щодо дії Шахтаря, то насправді все логічно - це був наступний етап, якщо клуб хоче колись мати щось більше, ніж просто пару нормальних матчів на етапі ліги ЛЧ. З наявними українцями клуб явно вперся в стелю, як би це було неприємно говорити. Інше питання, чи буде успіх в трансферах. Поки Кевін та Марлон виглядають перспективно. Можливо, ще Егіналду цікавий на позиції форварда. А решта трансферів після 24 лютого 2022-го - таке.