Source
Овертайм із Сажком | Zbirna.com проводить опитування в кожному клубі на найкращого гравця У...
1 300 Views/Reach
2024-12-26 20:05
Message №4084
Zbirna.com проводить опитування в кожному клубі на найкращого гравця УПЛ та публікує всі відповіді. Показова закономірність для Шахтаря: з 5 опитаних бразильців лише Кевін поставив очевидно найкращого гравця не лише команди, а й всієї ліги, Судакова в топ-3, а єдиний українець, який це не зробив - Степаненко. Вже навіть не говорю про те, що Педро Енріке, Педріньойо та Кевін поставили самих себе на перше місце 😂 Але то про інше. Насправді дуже цікаво, що більшість бразильців відмітили Матвієнка, а не Судакова. Про такі речі дуже складно судити без внутрішньої інфи, але в середині команди, схоже, знову починається розподілення на табори. Так було в Шахтарі раніше: бразильці окремо, акцент на них, а українці десь на периферії, бо треба закривати ліміти. Повномасштабне вторгнення все змінило - команда стала українською та перший сезон виглядала одним цілим, а потім так само колективно злила ван Леувена. Але тепер бразильці адаптувалися і, схоже, вже може бути певна протидія та незадоволення ролями між групами. Бо начебто досі на провідних ролях українці, але очевидно, що клуб повертається до бразильського вектору та це довго тривати не буде. Це також може бути однією з причин, чому зараз командно Шахтар виглядає паршиво та кожен грає сам за себе - внутрішній командний баланс втрачено, а постійні зміни в клубі не допомагають його знайти (три тренери та незвична для Шахтаря купа трансферів за 2,5 сезонів). Але чи потрібно зараз взагалі повертатися до домінування бразильців в складі? Мені абсолютно незрозуміло навіщо. Спробуйте хоч одного спочатку продати дорожче, ніж взяли, з тих, хто вже є в складі.