Source
Департамент освіти Житомира | Делегація Житомирської територіальної громади бере участь у першому Єв...
2 100 Views/Reach
2024-11-13 11:10
Message №3747
Делегація Житомирської територіальної громади бере участь у першому Європейському регіональному саміті шкільного харчуванняЗахід відбувається 12-13 листопада у Києві.Подія зібрала 500 учасників з різних куточків світу та 20 міжнародних організацій, представників урядів та посольств.Метою саміту є сприяння розвитку стійких, інклюзивних і здорових систем харчування для міського населення, що передбачають співпрацю між містами для покращення доступу до здорової їжі, зниження рівня харчових відходів, підтримки місцевого виробництва та вирішення питань продовольчої безпеки. На заході секретар міської ради Галина Шиманська представила досвід роботи громади з питань якісного, збалансованого, безпечного харчування у закладах освіти та підписала Міланський пакт про міську продовольчу політику.Перший заступник директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко, головний спеціаліст департаменту освіти Валентина Манько та вчитель англійської мови ліцею #3 Інна Яворськау експозоні Житомирської міської територіальної громади представила досвід і кращі практики організації харчування у ліцеях та садочках Житомира.Представники департаменту освіти обмінялися досвідом з іншими громадами щодо впровадження ефективних політик для покращення умов харчування у закладах освіти.