Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - osint.air monitor
Added 14 Jul 2024

osint.air monitor

@osintairmonitor
Number of subscribers: 4 259
Photos: 1,230
Videos: 250
Links: 334
Description:
Власні догадки Випадкові співпадіння Високо інтелектуальні попередження небезпеки з повітря. Словник каналу https://telegra.ph/NEBESNIJ-ZOOPARK-HUJNІ--VERSІYA-SHEFA-04-18 Дані беремо з відкритих джерел. По бажанню приєднуємося. @osintairmonitor

👥 Number of subscribers

4 259
Average/Day:: -3
Average/Week:: -6
Average/Month:: +23

👁️ Average views per message

761
Average/Day:: 444
Average/Week:: 990
ERR: 17.87%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 11
Week average: 6.9
Average per day: 3.8

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 672 26-06-23 12:17
🔥Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує – ССО!Підрозділи Middle Strike Cил спеціальних операцій у взаємодії з підпільниками Руху опору ССО знищили залізничний міст через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне.Це була стратегічна військово-логістична артерія окупантів. Об’єкт був частиною транспортного коридору для переміщення вантажів, ресурсів і військово-матеріальних засобів у двох ключових напрямках: із території рф через Крим – для забезпечення угруповання військ на південному напрямку, а також усередині півострова – для підтримання функціонування кримської військової інфраструктури.Дрони ССО у ніч проти 22 червня влучними ударами знищили міст: зруйноване як залізничне полотно, так і відбувся обвал одного з прогонів.Водночас підпільники Руху опору ССО повідомили про прибуття спеціальної ремонтної залізничної техніки до об’єкту. Була розпочата друга фаза місії. У ніч проти 23 червня дрони ССО уразили як ремонтну техніку, так і повторно залишки моста. Сили спеціальних операцій продовжують руйнувати військову логістику ворога, знижуючи його наступальний і оборонний потенціал.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 1,170 26-06-15 05:16
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 632 ЦІЛІ: 50 РАКЕТ ТА 582 ВОРОЖІ БПЛАУ ніч на 15 червня (з 18:00 14 червня), противник завдав масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, наземного базування різних типів.❗️ Основний напрямок удару – Київ. Також ракетами атаковано Дніпро та Харків.Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 681 засіб повітряного нападу – 70 ракет і 611 БпЛА різних типів:- 6 протикорабельних ракет 3М22 "Циркон" (райони пусків – ТОТ АР Крим);- 34 балістичні ракети Іскандер-М/С-400 (райони пуску – Брянська, Курська обл., - рф);- 30 крилатих ракет Х-101/Іскандер-К (райони пусків – Вологодська, Курська обл., - рф);- 611 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, баражуючих боєприпасів "Бандероль", дронів-імітаторів типу "Пародія" (із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда, ТОТ АР Крим).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 08:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 632 цілі – 50 ракет та 582 безпілотники різних типів:- 5 протикорабельних ракет 3М22 "Циркон";- 15 балістичних ракет Іскандер-М/С-400;- 30 крилатих ракет Х-101/Іскандер-К;- 582 ворожих БпЛА різних типів.За попередньою інформацією, станом на 08.00 зафіксовано влучання 20 балістичних ракет та 27 ударних БпЛА на 42 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 12 локаціях.Атака триває! В повітряному просторі України декілька ударних БпЛА. Не ігноруйте тривогу.Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 1,000 26-06-12 14:11
Розпочинаємо комплексну трансформацію системи військової служби: нові контракти, чіткі терміни служби, підвищені зарплати та більше справедливості для військовихУперше з 2022 року Україна поступово перехоплює ініціативу на полі бою. Ціна просування для росії постійно зростає. У травні Україна відвоювала більше території, ніж росії вдалося захопити. Завдяки масштабуванню мідлстрайк-дронів Україна вже досягла вогневого контролю над сухопутним коридором до Криму та іншими критично важливими маршрутами постачання російських військ на півдні. Це результат спільної роботи держави, Сил оборони та українського суспільства. Ми системно нарощуємо спроможності, щоб захистити небо, стримати ворога на землі та зробити продовження війни економічно невигідним для росії.Це історичний момент для держави, щоб змусити росію до миру та завершити війну із сильною позицією.Але для цього недостатньо лише зброї чи технологій. Потрібна нова система військової служби. Система, побудована на повазі до людини, справедливості та
👁 966 26-06-09 11:43
⚙️ Аналіз збитих російських «Калібрів», проведений військовими інженерами та науковцями Міноборони, показав дві важливі зміни в конструкції. 1️⃣ У ракетах, збитих навесні поточного року, вперше було встановлено касетну бойову частину – аналогічну тій, що застосовується на Х-101. Так росіяни намагаються підвищити ефективність ураження розосереджених цілей: авіаційної техніки на аеродромах, ангарів, відкритих позицій. 2️⃣ Плати головки самонаведення знову на 80–90% складаються з іноземних компонентів попри те, що у 2023–2024 роках росія поступово переходила на власну елементну базу. Фахівці припускають, що перехід на російську електроніку погіршив точність наведення, і виробник повернувся до перевіреної схеми. На основі зібраного матеріалу Міноборони встановило усіх виробників електроніки для «Калібрів», а також головних конструкторів та менеджерів, причетних до виробництва ракет. Ці дані передаються для подальшого опрацювання в рамках санкційної політики.➜ Докладно розповідаємо про конструкцію та характеристики «Калібрів»
👁 827 26-06-07 14:47
Такс, всім бажаю міцного козацького здоров'я, російський чорт готує нанесення масового комбінаційного-ракетного удару по території нашої держави.російська гнида планує до цього залучити.✈️4/6 чортів ТУ-95МС.⚠️2/4 гниди ТУ-160.✈️3/5 пітуха Мітька-31К.⚠️2/4 мразі ТУ-22М3.🚀Можливо до 16/20 КРМБ типу "3М-14 Калибр".‼️Балістичне озброєння типу "Іскандер-М".❗️Скоріше за все в перемішку "Іскандер-К".❗️До 7х гіперзвукових ракет типу "Циркон".🛵/⚠️До 800 шт Шахів/Лопухів Імітаторів.Попередньо попередження на північ/центр/захід.Також, наголошення цивільному населенню, ідіоти можуть десь промазати, тому краще під час тривоги в укриття.🔴Червоний сигнал на 72 години.Ми спостерігаємо і все будемо казати на зв'язку.Від вас вимагається не панікувати, сприйняти це повідомлення як попередження, щоб бути готовим до будь-якого розвитку подій: резервне електроживлення, вода все по класиці жанру.І також наголошую, це не означає що прям сьогодні, є данна інформація, даю вам щоб ви привентивно робили якісь дії, будуть фактичні ознаки повідомлю додатково.А поки живіть життя, відпочивайте, та готуйтеся, поки дають.На цьому етапі, поки що в мене все 🫡.
👁 1,120 26-05-27 14:14
🐺Шановні воїни Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, сьогодні ваш день. 10 років тих, про кого найчастіше мовчать. 10 років операцій, про які країна може ніколи не дізнатися. 10 років роботи в тіні, де немає права на помилку, страх чи слабкість.Саме ви заходили туди, куди інші не могли. Саме ви витягували своїх із самого пекла. Саме ви нищили ворога тихо, холодно і професійно, залишаючи після себе лише страх у руского підара.За вашими спинами сотні врятованих життів, зірвані плани ворога, ліквідовані цілі й тисячі українських світанків, які люди зустріли завдяки вам.Сьогодні вся Україна дякує тим, хто став тінню для ворога і щитом для свого народу. Тим, хто не шукає слави, але щодня пише історію цієї війни власною кров’ю, потом і сталевими нервами.Вічна шана полеглим воїнам Сили спеціальних операцій Збройних Сил України. Ми пам’ятаємо кожного, хто не повернувся із завдання, але назавжди залишився у строю української нації.З 10-річчям, еліто. З днем тих, кого боїться ворог. Слава Силам спеціальних операцій Збройних Сил України."Іду на Ви".Слава Україні 🫡
👁 710 26-05-25 18:28
Руський підар знову включив свою улюблену хуєту, психологічний тиск. І на США лізе, і наш інфопростір намагається розкачати, бо прекрасно знає: достатньо вкинути якусь хуйню, і наші помийки самі розтягнуть це по всіх кутках так, ніби завтра вже кінець світу.ПОВТОРЮЮ ДЛЯ ВСІХ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПАНІКУ НА РІВНОМУ МІСЦІ. НІЧОГО НОВОГО НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ.Все це ми вже бачили сотні разів. Так, загрози по важливих об’єктах можливі, бо руський підар воює терором і бити по цивільній та інфраструктурі для нього це “перемога”. Але він уже давно застосовував проти нас практично всю свою номенклатуру озброєння, окрім ядерки.І кожен раз одне й те саме.“Ось зараз буде щось страшніше за все”.“Ось зараз буде перелом”.“Ось зараз всім пізда”.А по факту, Сили оборони, ППО, авіація, мобільні вогневі групи та всі відповідальні служби бачать обстановку значно краще за телеграмних клоунів і превентивно дають інформацію тоді, коли це потрібно.Тому менше жеріть цю інформаційну лапшу від довбойобів, які женуться за переглядами і сіють паніку. Русня тільки цього і хоче, щоб люди самі себе накрутили ще до тривоги.Тримайте голову холодною.Не ламайтесь.Не ведіться на цей дешевий психологічний цирк, бо Україна вже проходила набагато гірше лайно і стоїть далі.
👁 1,140 26-05-24 06:54
Знову рускій підар влаштував терористичну ніч із застосуванням всього компоненту, який був у нього в наявності. Поки наших хлопців та дівчат єбуть на фронті, поки вони виносять важливі військові об’єкти ворога, підар у відповідь хуярить по цивільних. По людях. По дітях. По домівках. По ТРЦ. По мирному сну українців.Ми не дотрималися до кінця, бо ми теж виснажені. Еверідей хуєва туча задач, роботи, чергувань, безсонних ночей та нервів. Але ми привентивно вас попередили, щоб ви були готові до будь-якого розвитку подій. І сьогодні, на жаль, це знову підтвердилося.Нам треба стирати з лиця землі Навлю, Халіно, Шаталово, Мілєрово, Орел, Чауду, Гвардійське і всі інші місця, звідки летить смерть по нашій землі. Треба єбашити по стратегах ще на перехваті. Але я думаю, що вище керівництво знає явно більше, що, як і коли робити.рускій підар не оспокоїться, допоки ми не впадемо. Але соси хуй, рускій підар. Все, що ти вмієш робити, це приносити людям горе, руйнувати людські домівки, вбивати мирних людей та залишати після себе тільки біль, сльози і попіл.Ми приносимо найщиріші співчуття людям, які постраждали та загинули під час цієї клятої атаки. Просто серце крається, коли ти бачиш це знову, блять, і знову, і знову. І так уже четвертий рік.Ці масові-комбінаційні-ракетнодронові удари.Одне й те саме. Кров. Вогонь. Руїни. Сирени. Безсонні ночі. Дзвінки рідним із одним питанням: “Ти живий?”Ми тоже зайобані, виснажені морально та фізично, але зараз немає коли ламатися. Немає часу опускати руки, жаліти себе чи здаватися. Бо якщо зламаємось ми, то підар прийде в наші домівки ще ближче. Тому стоїмо. Тому працюємо. Тому гриземо зубами кожен день і кожну ніч.Поки ми стоїмо, Україна живе. Поки працює ППО, РТВ, ЗРВ, авіатори, МВГ, медики, ДСНС та всі сили оборони й безпеки України, у людей є шанс прокинутися зранку живими.Низький уклін кожному, хто цієї ночі робив можливе і неможливе. Хто не спав. Хто рятував. Хто збивав. Хто витягував людей із-під завалів. Хто тримав небо та землю.руського підара треба палити так, щоб він горів у пеклі вічно за кожну дитину, за кожну сльозу матері, за кожен зруйнований дім та за кожне забране життя.Тримаймося. Підтримуйте сили оборони та безпеки України. Бо тільки разом ми вистоїмо у цій клятій війні.Доповідь закінчив ваш Шеф та Котя і команда Осінта 🫡.
👁 656 26-05-21 13:38
Шановне населення каналу та українці бажаємо міцного козацького, на зв’язку пан Шеф та пані Котя!Сьогодні наш найтепліший оберіг та генетичний код, зашитий нитками на полотні, об’єднує мільйони сердець по всьому світу. Вишиванка це не просто традиційний одяг, це наша історія, де в кожній нитці зашифровані сила, свобода та любов до своєї землі.Дивовижно, як уся Україна єднається в цьому розмаїтті. Від білих узорів Полтавщини до гуцульських орнаментів і борщівського чорного шитва. Кожен регіон пише свою історію голкою, але разом ми одне велике українське полотно, яке не зміг розірвати жоден підар.Сьогодні хтось вдягнув вишиванку на роботу чи навчання, а хтось під броню й плитоноску. Хтось зараз сидить в окопі, втомлений і не спавший, але десь під формою в нього захований маленький оберіг від мами. І саме це тримає нас живими.Не їхній руський мір.Не ракети й терор.А наша пам’ять. Наша єдність. Наші традиції.Бо той підар може бити по містах, палити будинки й забирати найкращих людей, але він ніколи не забере те, що в нас всередині. Він ніколи не зрозуміє, що таке українська душа.Ніколи не цурайтеся своїх вишиванок.Своєї мови.Своєї віри.Своїх традицій і культури.Бо саме це робить нас народом.І обов’язково настане день, коли вся країна вдихне на повні груди без тривог і вибухів. Коли всі військові повернуться додому живими. Коли українці знову вдягнуть вишиванки не через біль, а через щастя й перемогу.Ми вільні.Ми сильні.Ми незламні.І поки б’ється хоча б одне українське серце, Україна буде жити.З Днем вишиванки, рідні.🫡
👁 854 26-05-14 12:27
Ще одна доба, коли цей підар вкотре показав свою справжню суть.Їм не потрібен мир, їм потрібна кров, страх і смерть мирних людей.Знову розбиті хати. Знову крики матерів. Знову діти, які мали спати в теплих ліжках, а не здригатись від вибухів.Знову невинні люди, яких росія забрала лише тому, що вона хвора на війну і терор.Немає таких слів, щоб описати біль родин, які сьогодні втратили найдорожчих. Щирі співчуття кожній сімʼї, яка зараз стоїть над тілом рідної людини.Тримайтеся, рідні.Вся країна сьогодні плаче разом з вами. Цей біль сидить у кожному з нас.І поки цей підар бʼє по мирних містах, наші рятувальники, медики, військові і, взагалі, сектор сил оборони та безпеки України, та прості люди без сну розбирають завали, витягують людей, допомагають одне одному і тримають країну на плечах.Низький уклін кожному, хто зараз рятує життя.Світ має перестати робити вигляд, що це просто війна. Це не війна. Це кривавий терор, який підар приносить щоночі в наші домівки.І кожен такий удар лише сильніше нагадує, за що ми стоїмо:за своїх людей, за свої родини, за право жити на своїй землі без цієї руснявої наволочі.Вічна памʼять всім загиблим. І пекло кожному, хто запускає ракети по мирних людях.Ми щиро вибачаємося, що на деякий час відключилися.Зіграв людський фактор і жорстка втома + зараз я лікуюсяпісля першого етапу удару. Але навіть тоді ми превентивно вас попередили, бо розуміли, що цей підар ще не закінчив.Я зараз фактично один.Адміни теж оговтуються, бо кожен має свої задачі і свої роботи.Але скоро ми знову будемо працювати, як один чіткий механізм, без збоїв і без паніки.Ми такі ж люди, як і ви. Так само не спимо, так само переживаємо кожну тривогу і кожен пуск. Але канал не кидали і не кинемо. Поки цей підар запускає по наших містах своє лайно, ми будемо тримати стрій до кінця.Дякуємо всім, хто залишився з нами, хто підтримує, хто розуміє, що зараз у всіх межа втоми вже давно пройдена.І окремо просто величезна подяка Силам оборони та безпеки України. Ви сьогодні вкотре зробили просто єбейшу бойову роботу. Коли вся країна чує вибухи, саме ви першими стаєте між людьми і смертю.ППО, авіація, мобільні вогневі групи, військові, рятувальники, всі ви, хто зараз на бойових постах, ви неймовірні.Ви тримаєте небо.Ви тримаєте країну.Ви тримаєте кожного з нас, поки цей підар намагається засипати Україну ракетами і лопухами.Низький уклін кожному, хто цієї ночі не спав заради життя інших. Дякуємо за кожну збиту ціль, за кожен врятований дім, за кожне врятоване життя.Дякуємо всім, хто залишився з нами, хто підтримує, хто розуміє, що зараз у всіх межа втоми вже давно пройдена.Працюємо далі.І будемо ще сильніші.Ваш Шеф та команда 🫡