Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - OS | Олег Сергачов - канал
Added 06 Jan 2025

OS | Олег Сергачов - канал

@os_olehserhachov
Number of subscribers: 69
Photos: 678
Videos: 66
Links: 60
Description:
1) розмови на всі теми 2) знайомства, підтримка і можливості 3) обговорення божевільних ідей 4) розіграші подарунків і грошових призів Це все доступно з нашим ком'юніті: https://t.me/+KBQFbFhtLH1kMjJi Власник: @olehserhachov Реклама: @os_administrator
Source

OS | Олег Сергачов - канал | Мені кажуть: “ти став багато пити”… А я просто намагаюсь не зламатися ...

Telegram community logo - OS | Олег Сергачов - канал OS | Олег Сергачов - канал @os_olehserhachov
111 Views/Reach 2026-04-29 22:58 Message №1027
Мені кажуть: “ти став багато пити”… А я просто намагаюсь не зламатися 🖤«Ти останнім часом став багато пити»,«Тобі не можна пити»,«На тебе погано впливає твоя подруга»…За останній місяць я отримав декілька таких повідомлень. І чесно - настав момент відповісти.Я працюю щодня з 10:00 до 22:00 без вихідних. Я менеджер по роботі з клієнтами, і це не просто “відповісти в чаті”. Це іноді 100+ людей за день, десятки різних ситуацій, і майже завжди знайдеться хтось, хто доведе до межі - не розумінням елементарного чи просто манерою спілкування.Але на цьому день не закінчується.Після роботи я не відпочиваю. Я беру додаткових клієнтів - бухгалтерія, юридичні послуги. Замість сну - податкові звіти, заяви, клопотання, запити…І паралельно - реальність:💸 борг за навчання - 6 500 грн💸 борг перед податковою - 12 000 грнЦе не космічні суми, але коли у тебе:- 16 000 грн/місяць тільки на догляд за собою (найм робітників) - оренда, комуналка, їжа... Іноді це реально важко витягнути.І знаєте, що найгірше?Коли я лягаю спати повністю тверезим - я довго не можу заснути.Бо в голові не тиша. Там:“де ще знайти гроші?”“як ще знайти клієнтів?”“як це все витягнути?”І от тепер питання.Що поганого в тому, що раз на тиждень я зустрінусь з подругою, ми поїмо піцу 🍕, вип’ємо щось легке 🍹, подивимось фільм 🎬 і я просто засну без цих думок?Що поганого, якщо іноді після роботи я дозволю собі трохи розслабитись?Робота зроблена. Обов’язки виконані.Невже я не маю права на відпочинок?Зараз у мене такий період.Складний. Дуже.Але я знаю одне - він не назавжди. Він пройде. І буде щось нове.