Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова
Added 14 Jul 2024

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова

@orlovdmytroEn
Number of subscribers: 14 121
Photos: 5,500
Videos: 985
Links: 1,450
Description:
Міський голова Енергодара
Source

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова | 14 червня, за ініціативи мотоспільноти, на підтримку тимчасово окупова...

🇺🇦 14 червня, за ініціативи мотоспільноти, на підтримку тимчасово окупованих громад Запорізької області та з нагоди 55-річчя Енергодара у Запоріжжі відбувся масштабний мотопробіг.🏍 Участь в ньому взяли представники мотоклубів Енергодара, Токмака, Пологів, Мелітополя, Запоріжжя, Бердянська: "Volotsiugi MCC" (Енергодар), «Мотогурток МУТНІ» (Запоріжжя), «Gold Wing Асоціація України Золотокрилі Вершники», «Двіж.Ок» (Токмак) "ANGELS MC", MOTA Brotherhood, "Silver Star". Серед них були і діючі військовослужбовці, ветерани та волонтери. На початку заходу учасники вшанували пам'ять полеглих Захисників хвилиною мовчання.Військові та волонтери зі спільноти байкерів отримали почесні відзнаки та нагороди від організаторів. З промовою до присутніх звернулися учасники мотопробігу - режисер Запорізького лялькового театру Олег Лубенець, а також віце-президент Енергодарського мотоклубу "Volotsiugi MCC" Віталій Новотарський, який зараз несе службу в лавах Сил оборони. Вони наголосили на важливості ролі військовослужбовців та волонтерів у захисті України, єдності та підтримці навколо допомоги ЗСУ, зміцнення віри та сили духу.А ще безпосередньо під час цього заходу волонтери провели збір на РЕБ, дуже потрібний Захисникам, і зібрані кошти одразу передали присутнім військовим. Пригадали і масштабний байк-фестиваль "Мотохвилі", який до повномасштабної війни неодноразово проводився в Енергодарі до Дня міста та збирав сотні байкерів зі всієї України.Всього до пробігу долучились близько 90 учасників на мотоциклах та автівках, які проїхали колонною, під прапорами України, по Набережній до острову Хортиця. Також учасники прикрасили своїх "залізних коней" плакатами з написами на честь окупованих міст: "Енергодар - це Україна!", "Мелітополь - це Україна!", "Токмак - це Україна!""Бердянськ - це Україна!»"Василівка - це Україна! ".🇺🇦 Дякуємо нашій дружній, активній та патріотичній мотоспільноті за підтримку Енергодара та інших тимчасово окупованих громад! Низький уклін нашим Захисникам, які тримають фронт і нищать ворога на передовій.