Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Збараж оперативно
Added 14 Jul 2024

Збараж оперативно

@operatyvnyyshtab_zbarazh
Number of subscribers: 6 423
Photos: 6,840
Videos: 815
Links: 1,080
Description:
Канал оперативної інформації Збаразької громади
Source

Збараж оперативно | В Україні планують ввести обов’язкову накопичувальну пенсійну системуО...

Telegram community logo - Збараж оперативно Збараж оперативно @operatyvnyyshtab_zbarazh
1 700 Views/Reach 2024-10-28 11:07 Message №6338
В Україні планують ввести обов’язкову накопичувальну пенсійну системуОскільки всі хочуть такі пенсії як мають прокурори в свої 35 років та судді, то Уряд вирішив як це реалізувати.Для початку всі мають і надалі відраховувати частину своєї зарплати у пенсійний фонд, адже судді та прокурори самі собі на пенсію не назбирають.Міністерство соціальної політики України представило законопроєкт «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення», який передбачає запровадження обов'язкових платежів до державних або недержавних пенсійних фондів як для працівників, так і для роботодавців.За даними федерації професійних спілок України, проект закону пропонує зменшити ставку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з 22% до 17% у перший рік впровадження, до 16% у другий рік, а з третього року — до 15%.Обов’язковий накопичувальний внесок для працівників складе 1% від бази нарахування в перший рік, 2% — у другий, та 3% — у третій рік і надалі.Працівники також матимуть можливість сплачувати додатковий накопичувальний внесок в аналогічних пропорціях.Для роботодавців обов’язковий накопичувальний внесок становитиме 1% у перший, 2% у другий і 3% у третій рік.З четвертого року, якщо працівник сплачує додатковий внесок, роботодавець виділяє частину єдиного внеску на накопичувальний внесок.Самозайняті особи також зобов'язані сплачувати накопичувальні внески: 1% у перший рік, 2% у другий і 3% у третій рік. Накопичувальні внески для працівників і додаткові внески не вважаються єдиним внеском.