Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Оперативний ЗСУ
Added 07 Oct 2021

Оперативний ЗСУ

@operativnoZSU
Number of subscribers: 373 855
Photos: 105,000
Videos: 57,900
Links: 147,000
Description:
Оперативні новини ЗСУ, ситуація на фронті та все про Україну🇺🇦 Співпраця, надіслати фото/відео: @oper_ZSU (буваю з поганим зв'язком) Ми в WhatsApp https://whatsapp.com/channel/0029Vb7JoBPGZNCiIY9Mog0o

👥 Number of subscribers

373 855
Average/Day:: -72
Average/Week:: -387
Average/Month:: -2214

👁️ Average views per message

43 513
Average/Day:: 38,600
Average/Week:: 44,543
ERR: 11.64%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 17
Week average: 2.4
Average per day: 0.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 40,500 26-03-26 11:26
🇺🇸🇮🇷Пентагон готується до масштабного «фінального удару» у війні з Іраном, — Axios▪️За словами двох американських чиновників та двох обізнаних джерел, Пентагон розробляє військові варіанти «остаточного удару» по Ірану, які можуть передбачати залучення сухопутних військ та масштабну кампанію бомбардувань.▪️Ймовірність одного з сценаріїв описаних в статті різко зросте, якщо переговори проваляться і Ормузька протока залишиться закритою.▪️Серед варіантів, які обговорюють в Штатах:📌Вторгнення/блокада головного центру експорту нафти Ірану - острів Харг.📌Вторгнення на острів Ларак, який допомагає Ірану зміцнити контроль над Ормузькою протокою. На цьому стратегічному форпості розташовані іранські бункери, ударні катери, здатні підривати вантажні судна, та радари, що відстежують рух у протоці.📌Захоплення стратегічного острова Абу-Муса та двох менших островів, що лежать поблизу західного входу в протоку і контролюються Іраном, але на які також претендують ОАЕ.📌Блокування або захоплення суден, що експортують іранську нафту на східній стороні Ормузької протоки.▪️Крім цього, американські військові підготували плани наземних операцій у глибині Ірану для захоплення високозбагаченого урану, однак, розглядається і варіант потужного бомбардування ядерних обʼєктів Ірану, метою яких є «поховання» урану під землею назавжди.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 40,500 26-03-25 10:39
«Подарунок» ворогу на День СБУ: безпілотники «Альфи» уразили нафтотермінал Усть-Луга в Ленінградській областіСБУ спільно із СБС, ССО, ГУР та ДПСУ провела успішну спецоперацію з ураження інфраструктури нафтового термінала порту Усть-Луга.Це один із ключових морських портів рф на Балтиці, через який ворог здійснює експорт сирої нафти й нафтопродуктів, у тому числі з використанням суден так званого тіньового флоту.«Сьогоднішня спецоперація - це символічний «подарунок» ворогу до Дня СБУ. Чергове нагадування, що в росії тепер нема безпечних регіонів. Ми й надалі проводитимемо далекобійну роботу, щоб системно знижувати військово-економічний потенціал ворога», - сказав т.в.о. голови СБУ генерал-майор Євгеній Хмара. Далекобійні дрони Центру спецоперацій «Альфа» СБУ подолали понад 900 кілометрів і успішно відпрацювали по цілях. Внаслідок атаки уражено нафтоналивні стендери, а також резервуарний парк із нафтою та нафтопродуктами. На території порту фіксується масштабна пожежа, яку підтвердив губернатор Ленінградської області.Ураження таких об’єктів, як Усть-Луга, має не лише тактичний, а й стратегічний ефект, адже скорочує валютні надходження до бюджету рф.Це вже друга за цей тиждень атака СБУ на російський нафтоекспорт на Балтиці. 23 березня безпілотники Служби успішно відпрацювали по порту Приморськ, пожежа на якому триває й досі.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 41,100 26-03-22 10:40
Аналітик AS-22 проаналізував скільки ЗРК С-300/400 росіяни передислокували від початку війниЗа супутниковими даними, рф перемістила ближче до фронту близько 60 батальйонів ППО, враховуючи пускові установки та РЛС.До повномасштабного вторгнення на позиціях знаходилися 927 ПУ, зараз — приблизно 528. Загалом 580 установок було передислоковано, ще 181 - розгорнуто додатково (ймовірно, нові або зі складів). Найбільше скорочення цих систем зафіксовано в Центральному, Ленінградському та Східному округах, тоді як у Московському та Калінінградському воно значно менше.Однак, як відомо, ключову роль у ППО відіграють не пускові, а радіолокаційні станції, яких у рф менше. До війни їх було 229, із яких 132 були передислоковані. Наразі на позиціях — 146 РЛС (частина з них нові або відновлені), при цьому підтверджено знищення щонайменше 19 одиниць. Зокрема, значна частка РЛС типу 92Н6Е вже втрачена і саме удари по них є найефективнішим способом послаблення ППО.Окрім прямих втрат, ураження таких РЛС ускладнює їх відновлення через обмежений доступ рф до сучасної електроніки. Хоча російська далекобійна ППО все ще зберігає боєздатність, чим довше затягується війна - тим більше система загалом деградує і в ній зʼявляється все більше тріщин.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 40,600 26-03-04 11:02
🇺🇸Через зменшення запасів озброєнь, спричинених війною з Іраном та іншими військовими операціями, керівники оборонних підприємств США зберуться в Білому домі для обговорення планів прискорення виробництва зброї — Reuters▪️Зустріч підкреслює терміновість, яку відчувають у Вашингтоні, щоб поповнити запаси зброї після того, як операція в Ірані значно вичерпала боєприпаси, зокрема, різні види ракетного озброєння. Крім цього, США витратили значні запаси в ході військової допомоги Україні та під час конфлікту в Газі, включаючи артилерійські системи, боєприпаси та протитанкові ракети.▪️Очікується, що зустріч буде зосереджена на тому, щоб змусити виробників зброї прискорити темпи виробництва.▪️Варто нагадати, що вчора Трамп в своїй соцмережі заявив, що США мають «практично необмежений запас» боєприпасів і що «війни можна вести «вічно» і дуже успішно, використовуючи лише ці запаси».▪️Зустріч у Білому домі відбувається в той час, коли заступник міністра оборони Стів Файнберг останніми днями очолює роботу Пентагону над додатковим бюджетом у розмірі близько 50 мільярдів доларів, який може бути затверджений вже в п'ятницю. Нові кошти будуть спрямовані на заміну зброї, використаної в останніх конфліктах, зокрема на Близькому Сході. Ця цифра є попередньою і може змінитися.▪️Виробник ракет «Томагавк» Raytheon уклав нову угоду з Пентагоном про збільшення виробництва до 1000 одиниць на рік. Наразі Пентагон планує придбати 57 ракет у 2026 році за середньою вартістю 1,3 мільйона доларів кожна.▪️Крім того очікується, що Пентагон опублікує список підрядників, які не виконують свої зобов'язання. Компанії, що потрапили до цього списку, матимуть 15 днів, щоб подати затверджені радою директорів плани виправлення ситуації. Якщо ці плани будуть визнані недостатніми, Пентагон може вжити заходів примусового виконання, включаючи розірвання контрактів.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 39,500 26-02-27 13:25
5 березня о 17:00 у Києві Moodro Innovation Hub проводить перший Kyiv cUAS Meetup — професійна зустріч виробників, розробників і користувачів антидронних рішень.Захід проходитиме у закритому форматі: участь безкоштовна, але лише за запрошенням і після попереднього відбору з міркувань безпеки. Точну локацію буде повідомлено підтвердженим учасникам за добу до події.У програмі — практичні доповіді та обговорення від представників індустрії, інноваційного середовища та військових, зокрема:• Тренди на світовому ринку антидронних рішень - Павло Обод, керівник Moodro Innovation Hub• Еволюція РЕБ за останні 2–3 роки: від глушіння каналів управління до протидії відеолінку — поточні підходи та подальші кроки - Олексій Кривопішин, СТО Moodro• Пітчинги команд з власними технологічними рішеннямиТакож плануються виступи від військових та інших представників індустрії. Говоритимемо про актуальні виклики РЕР та РЕБ, трансформацію технологічних підходів, інтеграцію рішень у комплексні системи та практичні кейси використання в бойових умовах.Мета зустрічі — зібрати в одному просторі виробників і користувачів антидронних рішень, щоб обмінятися досвідом, краще зрозуміти потреби військових і знайти точки для ефективної співпраці.👉 Реєстрація (попередній відбір):https://tally.so/r/LZWAA2
👁 42,200 26-02-07 09:01
США хочуть підписаної мирної угоди між Україною та росією у березні, та швидких виборів, — джерела RTRS📌Але їхні забаганки ймовірно х#й збудуться через територіальне питання.📌 Українські та американські посадовці хочуть щоб рішення приймали не 5-6 успішних менеджерів, а на референдумі Згідно з рамками, які обговорюють американські та українські учасники переговорів, будь-яка угода буде винесена на референдум українськими виборцями, які одночасно голосуватимуть на національних виборах. 📌 США та Україна обговорювали можливість того, що національні вибори та референдум можуть відбутися у травні.🇺🇦Зеленський впевнений, що він переміг би, — джерела видання"Американці поспішають", - сказало одне джерело, знайоме з цим питанням, додавши, що голосування може бути організоване менш ніж за шість місяців, але це все одно займе значну кількість часу. 📌 Україна хоче припинення вогню протягом всієї виборчої кампанії, щоб захистити цілісність референдуму.📌 Позиція Києва полягає в тому, що ніщо не може бути узгоджено, поки не будуть встановлені гарантії безпеки для України від США і партнерів📌 Прогресу в територіальному питанні досі немає📌 ЗАЕС також проблемне питання.росія відхилила пропозицію США, згідно з якою Вашингтон контролюватиме станцію і розподілятиме свою владу як на росію, так і на Україну. москва наполягає на тому, щоб контролювати станцію, пропонуючи Україні дешеву електроенергію, пропозиція, яку Київ вважає неприйнятною 🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 49,100 26-02-04 08:17
❗️Через невпевненість в гарантіях безпеки від союзників, Україна переглянула своє бачення таких гарантій — Politico▪️Через побоювання, що Україна не зможе покластись на гарантії безпеки від своїх союзників у будь-якій потенційній мирній угоді, приходить бачення, що держава має мати змогу стати «сталевим дикобразом», щоб болотна імперія не повернулась за реваншем.▪️Такий підхід означає постійну велику армію, значні інвестиції в новітні технології безпілотників і ракет, а також внутрішнє виробництво зброї. «Україна кардинально переосмислила значення гарантій безпеки та те, на чому вони повинні ґрунтуватися. Раніше бачення було зосереджене переважно на зобов'язаннях щодо захисту, які надавали партнери. Однак сьогодні існує чітке розуміння, що основою будь-яких гарантій безпеки має бути армія України та її оборонна промисловість» — голова місії України при НАТО Альона Гетманчук. ▪️Для цього Україні потрібно створити стійкий оборонний сектор, реформувати системи закупівель, реорганізувати набір особового складу, продовжувати вдосконалювати технології безпілотників, нарощувати арсенал ракет дальньої дії, оснастити свої збройні сили сучасними танками, артилерією та літаками, а також отримати мільярди доларів допомоги для створення збройних сил, яких рф побоїться знову атакувати.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 44,700 26-02-02 09:21
🇺🇸В США відбулась церемонія вручення «Греммі»Церемонія пройшла на досить позитивній ноті, багато зірок використали цей момент, щоб виразити протест трампівському гестапо - поліції ICE. Багато хто прийшов з анти-ICE символікою та кричав зі сцені «Fuck ICE!».Однак ягідкою на торті став ведучий церемонії Тревор Ноа, який буквально розірвав Трампа одним жартом про звʼязок нинішнього президента та педофіла Епштейна:«Пісня року — це премія «Греммі», яку кожен артист хоче отримати майже так само сильно, як Трамп хоче Гренландію, що цілком логічно, адже острів Епштейна зник, і йому потрібен новий, щоб проводити там час з Біллом Клінтоном» — пожартував Ноа. Трамп в звичному йому стилі почав критикувати в своїй соцмережі всю премію загалом та безпосередньо ведучого, заявивши, що подасть на нього в суд:«Премія «Греммі» — це найгірше, що може бути, її практично неможливо дивитися! CBS пощастило, що ця нісенітниця більше не заповнює їх ефір. Ведучий Тревор Ноа, хто б він не був, майже такий же поганий, як Джиммі Кіммел на церемонії вручення премії «Оскар» з низькими рейтингами. Ноа неправильно сказав про мене, що Дональд Трамп і Білл Клінтон проводили час на острові Епштейна. ЦЕ НЕПРАВДА!!! Я не можу говорити за Білла, але я ніколи не був на острові Епштейна, ні десь поблизу, і до сьогоднішнього вечора, коли прозвучала ця неправдива і наклепницька заява, мене ніколи не звинувачували в тому, що я там був, навіть фейкові ЗМІ. Ноа, повний невдаха, краще б він з'ясував факти і зробив це швидко. Схоже, я відправлю своїх адвокатів, щоб вони подали позов проти цього бідного, жалюгідного, безталанного, тупого ведучого і зажадали від нього величезну компенсацію. Запитайте Літтла Джорджа Слопадополуса та інших, як це все закінчилося. Запитайте також CBS! Готуйся, Ноа, я трохи розважуся з тобою!» — пише Трамп. 🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 49,000 26-01-31 09:04
«Пам'ять не скасовують постановами»: військових обурило рішення Верховного Суду, який визнав незаконною передачу ділянки під меморіальне кладовищеЗахисники називають це плювком в обличчя полеглих героїв і наругою над їх пам’яттю.«Памʼять не скасовують постановами. Полеглих не «переносять» — їх шанують. Наші побратими, які повернулися на щиті, не повинні ставати заручниками порожніх суперечок і відвертого блюзнірства», - заявив 1-й окремий штурмовий полк Сухопутних військ ЗСУ, який є спадкоємцем легендарного батальйону "Вовки Да Вінчі".«Складається враження, що не всі посадові особи та представники судової гілки влади пам’ятають, що в Україні триває війна. Кожен українець, який сьогодні має можливість працювати у безпечному кабінеті чи жити у мирному місті, перебуває у неоплатному боргу перед тими, хто захищає це право ціною власного життя. Ми закликаємо до негайного вирішення ситуації, щоб пам’ять про захисників України була вшанована належним чином, а не похована під стосами судових паперів», - закликає командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.​Сотні матерів, дружин та дітей чекають на створення Національного меморіалу. Рішення, що ґрунтуються виключно на юридичному формалізмі – болючий удар по тих, хто вже віддав державі найдорожче.«Вибух мозку. Панове у мантіях! Далі мало б бути на адресу суддів купа літер французькою, та й зі статевим нахилом, з закликами схаменутися, з погрозами повернутися і таке інше. Йух ви вгадали, розпорядники долі. Я обіцяв, і не лізтиму у політику. Я не обіцяв, що терпітимемо паскудство та наругу над памʼяттю наших загиблих воїнів. Памʼятаємо кожного поіменно. Героїв і кривдників», - написав командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді.«Право загиблих на гідне почесне поховання не може бути «помилкою в оформленні». Коли суд скасовує створення Національного меморіалу через процесуальні деталі — це більше, ніж формальність. Це рана», - закликала переглянути судове рішення 82 окрема десантно-штурмова Буковинська бригада.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 41,200 26-01-29 07:11
🇺🇸🇮🇷Трамп розглядає можливість нового масштабного удару по Ірану, оскільки переговори щодо ядерної програми не дають результатів — CNN▪️За словами джерел, серед варіантів, які він зараз розглядає, є військові авіаудари США, спрямовані проти іранських лідерів та співробітників служб безпеки, які, як вважається, несуть відповідальність за вбивства, а також удари по іранських ядерних об'єктах та урядових установах. Трамп ще не прийняв остаточного рішення щодо подальших дій, але вважає, що його військові можливості розширилися порівняно з початком місяця, оскільки в регіоні зараз перебуває авіаносна ударна група США.▪️На початку цього місяця США та Іран обмінювалися повідомленнями, в тому числі через дипломатів Оману та між послом Трампа Стівом Віткоффом і міністром закордонних справ Ірану Аббасом Арагчі, щодо можливої зустрічі з метою запобігання нападу США. Сторони обговорювали можливу особисту зустріч, але вона так і не відбулась, в тому числі і через посилення погром Трампом.▪️Телеканал іронізує, мовляв, незрозуміло чому Трамп знову переніс свою увагу на ядерну програму Ірану, яка, за його словами, минулого літа була «знищена» ударами США. Але Іран намагається відбудувати свої ядерні об'єкти ще глибше під землею і вже давно чинить опір тиску США з метою припинення збагачення урану. Режим також заборонив ядерному наглядовому органу ООН інспектувати свої ядерні об'єкти.▪️Вимоги США щодо переговорів наразі включають повне припинення збагачення урану, нові обмеження на програму балістичних ракет Ірану та припинення будь-якої підтримки іранських проксі-сил у регіоні.▪️Наразі найбільшою перешкодою є вимога щодо обмеження Іраном дальності своїх балістичних ракет, однак, Іран відмовився від цього і повідомив США, що буде обговорювати лише свою ядерну програму. США не відповіли, залишивши обидві сторони в глухому куті.▪️У понеділок американський чиновник заявив, що адміністрація все ще готова вести переговори з Іраном і влада країни знає умови.▪️На фоні погроз Трампа, глава МЗС Ірану Арагчі попередив у середу, що збройні сили країни повністю готові «негайно і рішуче» реагувати на будь-яку агресію проти території, повітряного простору або вод Ірану.🫡https://t.me/operativnoZSU/