Source
Оперативний ЗСУ | В США відбулась церемонія вручення «Греммі»Церемонія пройшла на досить...
44 700 Views/Reach
2026-02-02 09:21
Message №202829
🇺🇸В США відбулась церемонія вручення «Греммі»Церемонія пройшла на досить позитивній ноті, багато зірок використали цей момент, щоб виразити протест трампівському гестапо - поліції ICE. Багато хто прийшов з анти-ICE символікою та кричав зі сцені «Fuck ICE!».Однак ягідкою на торті став ведучий церемонії Тревор Ноа, який буквально розірвав Трампа одним жартом про звʼязок нинішнього президента та педофіла Епштейна:«Пісня року — це премія «Греммі», яку кожен артист хоче отримати майже так само сильно, як Трамп хоче Гренландію, що цілком логічно, адже острів Епштейна зник, і йому потрібен новий, щоб проводити там час з Біллом Клінтоном» — пожартував Ноа.
Трамп в звичному йому стилі почав критикувати в своїй соцмережі всю премію загалом та безпосередньо ведучого, заявивши, що подасть на нього в суд:«Премія «Греммі» — це найгірше, що може бути, її практично неможливо дивитися! CBS пощастило, що ця нісенітниця більше не заповнює їх ефір. Ведучий Тревор Ноа, хто б він не був, майже такий же поганий, як Джиммі Кіммел на церемонії вручення премії «Оскар» з низькими рейтингами. Ноа неправильно сказав про мене, що Дональд Трамп і Білл Клінтон проводили час на острові Епштейна. ЦЕ НЕПРАВДА!!! Я не можу говорити за Білла, але я ніколи не був на острові Епштейна, ні десь поблизу, і до сьогоднішнього вечора, коли прозвучала ця неправдива і наклепницька заява, мене ніколи не звинувачували в тому, що я там був, навіть фейкові ЗМІ. Ноа, повний невдаха, краще б він з'ясував факти і зробив це швидко. Схоже, я відправлю своїх адвокатів, щоб вони подали позов проти цього бідного, жалюгідного, безталанного, тупого ведучого і зажадали від нього величезну компенсацію. Запитайте Літтла Джорджа Слопадополуса та інших, як це все закінчилося. Запитайте також CBS! Готуйся, Ноа, я трохи розважуся з тобою!» — пише Трамп.
🫡https://t.me/operativnoZSU/