Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)
Added 14 Jul 2024

🇺🇦Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)

@onyshchuksvitlana
Number of subscribers: 20 151
Photos: 25,900
Videos: 2,650
Links: 2,090
Description:
Офіційний телеграм-канал Голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук

👥 Number of subscribers

20 151
Average/Day:: -11
Average/Week:: -28
Average/Month:: -139

👁️ Average views per message

2 652
Average/Day:: 3,000
Average/Week:: 2,876
ERR: 13.16%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 9
Week average: 1.6
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Один із найбільш результативних візитів у цьому році – і точно новий рівень відносин України з Францією. Є історична домовленість про новий флот бойових літаків для нашої держави – 100 літаків «Рафаль». І це один із найкращих бортів, які можна використовувати для нашого захисту. Разом зі шведськими «гріпенами», разом з американськими F-16 українські Повітряні сили зможуть виконувати всі необхідні оборонні завдання та гарантуватимуть нашу безпеку. Отримаємо також дуже ефективні французькі радари та нові системи ППО SAMP/T, які захищають саме від тих типів ракет, що використовують росіяни. Домовилися про постачання ракет «повітря – повітря» та керованих авіабомб. Франція готує і новий пакет військової підтримки, який буде в нас до кінця року. А ще маємо стратегічний інтерес до співпраці між нашими оборонними секторами – і це буде значне зміцнення нашої оборонної промисловості разом із Францією. Україна будує саме такі історичні зв’язки з партнерами у Європі, яких раніше в нашої держави ніколи не було. На двосторонньому рівні ми робимо те, що з’єднає нас і на рівні всієї Європи: кожна двостороння домовленість – це внесок у наше українське майбутнє як невід’ємної частини об’єднаної Європи. Європи мирної, вільної та в безпеці. Дякую всім, хто допомагає! Дякую всім, хто захищає інтереси України, як самого себе! Слава Україні!
Провів сьогодні Ставку. Головне – захист неба, все, що стосується ППО, нашої безпілотної складової. Були на Ставці і військові, і наша розвідка, і керівники обласних адміністрацій саме там, де загроз найбільше: прифронтові області, прикордонні з Росією. Чернігівщина, Сумщина, Харків та область, Донеччина, Запоріжжя, Дніпровщина, Херсон та область. Ми готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист саме в цих областях і завдати більших втрат окупанту, і передусім тим російським підрозділам, які знущаються над нашими містами, які знущаються над нашими людьми в Нікополі, у Херсоні, в інших наших містах, до яких їм легше дотягнутись. Вони влаштовують фактично сафарі на людей та навчають операторів дронів за рахунок вбивств українців на вулицях, на дорогах. Потрібно більше захисту і більше активних наших операцій. Сили безпілотних систем – «Птахи Мадяра», інші наші відповідні підрозділи – будуть задіяні значно більше й отримають більше ресурсу. Вже є розширений функціонал для військових – у різних бригадах про це ми говорили. І вже з 1 грудня має запрацювати система електронних балів – «є-балів» – за евакуацію поранених наземними роботизованими комплексами і також за інші використання НРК бойовими підрозділами. Рішення – воно підготовлене. Повністю забезпечуємо і пряме фінансування бригадам на їхні потреби: на дрони, на закупівлю комплектуючих.
Сьогодні вже можна сказати, що є хороший результат для нашої ППО – Україна має тепер більше «петріотів». Я хочу подякувати канцлеру Мерцу, дякую Німеччині та всім, хто допомагає: наші домовленості – вони виконані. Є ще «петріоти» в Україні, включаємо в роботу. Звісно, для всієї території нашої держави потрібно більше систем, щоб закрити ключові об’єкти інфраструктури, наші міста, і ми будемо й надалі працювати, щоб отримати це. І причому не тільки на політичному рівні з державами та лідерами, але й із виробниками всіх потрібних систем ППО, ракет до них. Будуть на наступному тижні зустрічі щодо цього, ми представили партнерам усі розрахунки, всі можливі варіанти, як забезпечити достатньо надійну ППО. Майже щодня ми захищаємося від російської балістики, потрібно знищувати й надалі російську військову авіацію, і все це потребує багатокомпонентної системи ППО. А це і наша військова авіація, і є рішення щодо цього і по «гріпенах», і по французьких літаках, ми працюємо по F-16. Також системи ППО й ракети до них, розвиток мобільних вогневих груп і, звісно, пріоритет зараз – дрони-перехоплювачі. Кількість перехоплювачів на цей рік буде такою, як визначено державним завданням. Важливо, щоб Сили оборони так само швидко та якісно разом з усіма залученими інституціями збільшували кількість навчених операторів дронів – відповідну систему.
Сьогодні вже були доповіді військових, доповіді Служби безпеки. Ситуація на фронті, зокрема Покровський напрямок, сусідні райони, також Куп’янськ, прикордоння Харківщини та Сумщини, Запорізька область. Ми тримаємо ситуацію, я вдячний кожному нашому підрозділу за стійкість. Готуємо певні наші кроки на фронті та відповідаємо росіянам на кожен їхній удар. Ми говорили з Головкомом Олександром Сирським, у тому числі щодо нашої далекобійності. Є збільшення і по відстані, і по влучності наших далекобійних санкцій проти Росії. Фактично кожні день-два є ураження російської нафтопереробки. І це працює на повернення Росії до реальності. Також я хочу відзначити за результати цими тижнями наших воїнів із 13-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії, 92-ї окремої штурмової бригади – обидві бригади знищують окупанта на Купʼянському напрямку. Також саме там є результати у 127-ї окремої важкої механізованої бригади, підрозділів Сил спеціальних операцій, Служби безпеки України та Військової служби правопорядку. Дякую всім вам, воїни!
Провів Ставку. Кілька тем, але найбільш важлива – дипстрайки, наша далекобійність. Те, що дійсно впливає на російський потенціал війни та відчутно його знижує. Сьогодні були як виробники відповідної нашої зброї на Ставці, так і ті, хто застосовує цю зброю: Збройні Сили України, спеціальні служби, розвідка. Головне завдання – масштабувати наші можливості далекобійних українських санкцій. Потенціал для цього є. І спільна розмова всіх разом дуже допомагає. Підготували вже й нашу частину домашньої роботи перед зустріччю з Президентом Трампом – військову частину, частину також нашу економічну. Всі деталі. Все є. Порядок денний нашої зустрічі з Президентом Америки дуже змістовний, і я дякую всім, хто допомагає. Це реально може наблизити завершення війни: саме в Сполучених Штатів є можливість такого глобального впливу, і ми робимо все, щоб інші у світі були по один бік з нами в цій роботі. Зараз наша команда – Премʼєр-міністр України, керівник Офісу Президента, заступник Міністерства закордонних справ й інші урядовці та український посол – вже у Вашингтоні почали зустрічі на своєму рівні, готують основу для розмови з лідером Сполучених Штатів, а також з американськими оборонними компаніями, зокрема виробники протиповітряної оборони, а також з представниками енергетичних компаній. Була сьогодні вже доповідь наших представників. Дякую за цю роботу.
Цей тиждень наблизив узгодження 19-го пакету санкцій проти російської агресії, очікуємо на затвердження. Швидко синхронізуємо пакет в Україні. Енергоресурси Росії обмежуються. І також інфраструктура тіньового флоту: буде новий тиск. Також криптовалютні схеми, які росіяни використовують саме для обходу санкцій: Європа буде протидіяти. Дякую, що українські пропозиції до санкційного пакету Євросоюзу багато в чому враховані. Ми постійно ведем цю роботу з кожним нашим партнером, і, звісно, передусім з Європейським Союзом, і також з «Групою семи». Очікуємо сильних санкційних кроків також від Сполучених Штатів Америки – Європа свою частину роботи виконує. Підписав сьогодні й укази про застосування нових санкцій України. Три пакети санкцій було мною підписано. Зокрема, проти пропагандистів, які допомагають Росії, проти різних осіб, які ведуть бізнес на окупованій території та наповнюють бюджет Росії, підтримують цю систему зла, а також проти осіб, які дестабілізують Молдову в інтересах Москви. Україна допомагає Молдові, і ми зацікавлені в стабільності нашого сусіда – в успіху Молдови.
Росіяни по-звірячому вдарили по Сумах. Просто по місту, по звичайних вулицях – з реактивної артилерії. Абсолютно свідомий удар по цивільних. Зараз триває рятувальна операція. Багато поранених. Станом на цей час відомо про трьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Усі служби задіяні, щоб допомогти всім постраждалим. Відомо про щонайменше один снаряд РСЗВ, що не розірвався. Цей снаряд пробив стіну кімнати звичайної квартири на 9-му поверсі. Все, що треба знати про російське «бажання» закінчити цю війну. Очевидно, що без тиску світу, без рішучих кроків Сполучених Штатів, Європи та всіх у світі, хто має силу, Путін не погодиться навіть на припинення вогню. Жодного дня Росія не припиняє ударів по містах і селах України. Кожного дня ми втрачаємо своїх людей через російський терор. Щодня Росія дає приводи для посилення санкцій проти неї та збільшення підтримки нашого захисту. І я дякую всім у світі, хто просуває саме такий порядок денний: санкції за агресію та вбивства людей, допомога захисту життя українців.
Російські удари щоночі стають усе більш зухвалими та масштабними. Більш ніж 900 ударних дронів проти України за три дні, плюс балістика, плюс крилаті ракети – у цьому немає жодного військового сенсу, але це очевидний політичний вибір – вибір Путіна, вибір Росії – вибір воювати далі та руйнувати життя. Нещодавно відбулася зустріч у Стамбулі. Зараз росіяни начебто пишуть пропозиції для меморандуму про мир. Вже більше тижня на це вони витратили. Багато говорять про дипломатію. Але коли в розпал цього постійні російські удари, постійні вбивства, постійні штурми та ще й підготовка до нових наступів, це вже точно діагноз. Росія заслуговує на повномасштабний тиск – на все, що можна зробити, щоб обмежити їхню військову спроможність. Дякую всім у світі, хто це розуміє. Нові й сильні санкції проти Росії – санкції Сполучених Штатів Америки, санкції Європи та інших у світі, хто хоче миру, – це буде гарантований примус Росії не тільки до припинення вогню, але й примус до поваги: усі вони повинні поважати світ. Путін повинен почати поважати тих, з ким говорить. Поки що він просто грається з дипломатією і дипломатами. Це точно треба змінити.
Ситуація на ринку праці Прикарпаття 🤝🏻💼☝🏻Цьогоріч послугами обласної служби зайнятості скористалися 9,3 тис. людей, з них 3,7 тис. працевлаштовано, що становить 39,6% і є найбільше в Україні. ✔️Майже 1500 людей, з яких 440 внутрішнього переміщені, направлено на суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану; ✔️з початку року 873 людини з числа ВПО отримали статус безробітного, 254 - працевлаштовано, ще 80 – пройшли професійне навчання й 70 отримали ваучери на навчання. ℹ️ Наразі 2,6 тис. роботодавців співпрацюють із центрами зайнятості, які пропонують загалом 5,9 тис. вакансій. З них 3,5 тис. – уже укомплектовані, що становить 60% і є четвертим результатом в Україні.👥Отримати консультації щодо працевлаштування можна за телефоном «гарячої лінії» ☎️ 066-655-40-33👥 В офісах «Зроблено в Україні» 📪 м. Івано-Франківськ, вул. Деповська, 89 а 📲0342 722100;📪 м. Коломия, вул. С. Петлюри, 74 📲03433 37077;📪 м. Калуш, бульвар Незалежності, 1 📲 03472 70959. #ринокПраціПрикарпаття #працевлаштування
Сьогодні були доповіді нашої урядової команди по економічному партнерству зі Сполученими Штатами Америки. Угода є, підписана, буде направлена на ратифікацію у Верховну Раду України, і ми зацікавлені в тому, щоб не було з угодою жодних затягувань. Наші представники – передусім перша віце-премʼєр Юлія Свириденко, команда Міністерства економіки, також Міністерство фінансів, Міністерство юстиції – усі попрацювали дуже добре. Угода значно змінилась у процесі підготовки. Тепер це дійсно рівноправна угода, яка створює можливість для інвестицій в Україну – доволі вагомих, – а окрім того, ще й для суттєвої модернізації виробництв в Україні та, що не менш важливо, модернізації юридичних практик у нашій державі. В угоді немає боргу і створюється Фонд – Фонд відновлення, який буде інвестувати в Україну і заробляти саме тут. Це робота разом з Америкою і на справедливих умовах, коли заробляти можуть у партнерстві і українська держава, і Сполучені Штати, які допомагають нам у захисті. Ми говорили з Президентом Сполучених Штатів, із Дональдом Трампом, про нашу готовність до укладання угоди – говорили на зустрічі у Ватикані. Фактично зараз ми маємо перший результат ватиканської зустрічі, який робить її дійсно історичною. Дуже чекаємо й на інші результати нашої розмови.