Source
Ветерани Онлішмансу | Вам знайома історія про "агенцію яка взяла мої фото і пропала не випла...
888 Views/Reach
2026-04-14 15:00
Message №2229
Вам знайома історія про "агенцію яка взяла мої фото і пропала не виплативши заробітню плату"? Або про "агенцію яка ніби була норм але по пару місяців не виплачують і пропадають? А докази є, а грошей ніхто не виплатить?". Як висновок : недовіра до агенцій, витрачений час і найгірше - відсутність фінансів.З гордістю і повагою йду до вас з рішенням, і зараз прошу особливо уважно читати. Адже сьогодні, я знайомлю вас з OnlyEscrow - https://t.me/onlyescrow_bot?start=ref_Eex0oQGp . OnlyEscrow - це буквально бот у телеграмі, який володіє пʼятьма мовами і ладен створити ДОГОВІР СПІВПРАЦІ ( уже круто не?) за 30 секунд, але далі ще краще. В цей бот заходять для укладання договору дві сторони : модель і агенція, і саме агенція НАДАЄ ДЕПОЗИТ ( наприклад можливий у розмірі мінімальної заробітної плати місячної) і лишає його ЗАМОРОЖЕНИМ до початку роботи. Отже, ще раз, моделі, у вас по-перше нарешті зʼявиться ДОГОВІР, який можна і ТРЕБА зберегти для ймовірних подальших питань від податкової, і по-друге, у випадку якщо агенція (не дай бог) вас кидає, ви ОТРИМАЄТЕ цей заморожений ДЕПОЗИТ і підете далі шукати кращої долі ( в нашому випадку іншу агенцію). Я хз, але це геніально чесно.І якщо ви думали що я все, то ні, дівчат вижимаєм по максимуму і надсилаєм цей бот подругам моделям і отримуємо кешбек по реферальній програмі. Лишаю вам свою рефералку для приєдання - https://t.me/onlyescrow_bot?start=ref_Eex0oQGpЯсно що питань буде багато тому чекаю вас тут в коментарях, в моїх особистих - @ananannaaaaНа днях бецнем ефірчик і все обговоримо!З повагою, не реклама а щира ДУЖЕ щира рекомендація! Захистіть себе✨