Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - AI-КРЕАТОР візуальних історій
Added 09 Feb 2023

AI-КРЕАТОР візуальних історій

@onlainprofesii
Number of subscribers: 39
Photos: 158
Videos: 31
Links: 9
Description:
Створюю AI-візуали • рекламні відео • storytelling для брендів та особистих сторінок у соцмережах
Source

AI-КРЕАТОР візуальних історій | Сьогодні я б хотіла поділитися з Вами думками про мотивацію.Що це і зв...

Сьогодні я б хотіла поділитися з Вами думками про мотивацію.Що це і звідки вона береться?Мотивація - це бажання діяти заради досягненняпевної цілі. У постановці та  досягненні цілей мотивація є вирішальною.Її відома  теорія була започаткована у 1943році видатним американським психологом Абрахамом Маслоу.Виходячи з його теорії, люди по своїй суті мотивовані покращувати самих себе і рухатись до вираження свого повного потенціалу. У процесі вони задовільняють різні потреби:від самих базових, таких  як їда і безпека,  до більш високих, таких як любов, приналежність і повага до себе. Мотивація є декількох видів і я б хотіла зупинитися,на мою думку, на 4 основних:це мотивація “від” і мотивація “до”, мотиваціязовнішня і внутрішня. Зовнішня мотивація - це коли людину надихають інші люди або нагородження, слава чи визнання.Така мотивація є короткотривала. Наприклад, людина працює тільки заради грошей, займаючись діяльністю, яка їй не подобається, не приносить задоволення, можливо навіть і деградує, бо відчуває, що не на своєму місці. Через якийсь час така мотивація стає слабшою, а інколи має негативні наслідки. Внутрішня - коли є бажання удосконалюватись у якійсьдіяльності.  Акцент на собі і своїх бажаннях. Власне благополуччя є на першому місці.Внутрішня мотивація перевершує зовнішню і служить постійним джерелом сил. Наприклад,людина бігає, бо їй це подобається, доглядає за собою і тримає себе у формі - бо це стиль  життя і частина її особистості. Мотивація “від”  -  коли нам щось не подобається, нам не комфортно і викликає  не приємні емоції - страх, розчарування, гнів, лють.Допустим, не вистачає грошей, відмовляємо собі в дрібних речах, мало місця в квартирі і співжиття з родичами.Це той дискомфорт, який штовхає рухатись до кардинальних змін.Тут є один важливий момент: не тікати від обставин, а обдумано і сплановано діяти, оскільки втечею можемо змінити тільки декорації, а суть ситуації не зміниться. І можна ходити по замкненому колу. Мотивація “до” або позитивна - тут вже не має втечі від когось чи чогось, а це те, що  спонукає нас діяти до удосконалення, покращення.Наприклад, мене влаштовує мій фінансовий дохід і якщо я буду заробляти більше, то зможу дозволити собі якісніший стиль життя: частіше відпочивати і подорожувати, кращеодягатись чи харчуватись, тобто, покращити те, що в мене вже є і влаштовує.У всіх нас є своя система цінностей, бажання, мрії, цілі.І щоб перевірити чи на правильному ми шляху, варто задати собі одне єдине питання:Те, що я роблю зараз, приведе мене до бажаного результату?Бажаю всім нам керуватись внутрішньою мотивацією і йти вперід ДО: до нових знань, до справжньої дружби і любові, до бажаного достатку і до нових вершин🎯💖🌳