Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Перший Міський. Кривий Ріг
Added 06 Dec 2025

Перший Міський. Кривий Ріг

@onekrua1
Number of subscribers: 73 689
Photos: 113,000
Videos: 20,400
Links: 54,600
Description:
Бажаєте поділитися новиною чи відео - пишіть нам у @onekrua_send_bot Головні новини Кривбасу з перших вуст: швидко, чітко, ексклюзивно.

👥 Number of subscribers

73 689
Average/Day:: -51
Average/Week:: -244
Average/Month:: -1094

👁️ Average views per message

8 516
Average/Day:: 8,590
Average/Week:: 8,287
ERR: 11.56%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 11
Week average: 1.6
Average per day: 0.4

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Комунальні «Тепломережа» модернізує стратегічну тепломагістраль від котельні «Гігант»🚧‼️Пропускну здатність збільшать майже вдвічі та значно підвищать надійність. Робота дуже непроста - тепловики не просто замінюють зношений трубопровід, а збільшують його діаметр. Ділянка проходить під проїжджою частиною проспекту Миру, що вимагає чіткої координації дій усіх служб.🛠️Місто продовжує оновлення теплової та водної інфраструктури після проблем, пов'язаних із руйнуванням Каховського водосховища. Одним із ключових напрямів є модернізація магістральних теплових мереж, що забезпечують теплопостачання для тисяч криворіжців. Варто нагадати, як лише протягом 2025 року комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» замінило близько 80 км мереж. У 2026 передбачено оновлення ще 41 км трубопроводів. А якщо рахувати з Водоканалом та Теплоцентраллю – то майже 140 км. «Навіщо це робимо? Буде значно підвищено енергоефективність, а простіше кажучи - це покращить якість теплопостачання для мешканців понад 70 житлових будинків. Плюс підвищить надійність системи в цілому. Особливо це важливо в умовах нестабільного енергопостачання і як наслідок гідроударів. Також, паралельно з модернізацією мереж, впроваджуємо сучасні технології автономного тепла. Так, готуємо до повного запуску блочно-модульні котельні у лікарнях №5 (там дві БМК), 9, 7 та інфекційній лікарні. Також - БМК по вулиці Миколи Ходича», - наголосив Голова Ради Оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.  📌Загалом, комунальним підприємством до опалювального сезону 2026–2027 передбачено виконання цілого комплексу робіт: • підготовка 66 котелень, 30 ЦТП і насосних станцій, • капремонт 12 котлів, • проведення гідравлічних випробувань і підготовка 671,8 км теплових мереж, • оновлення 41 км теплових мереж, • відновлення 6 км теплової ізоляції, • реконструкцію понад 6 км квартальних мереж із застосуванням попередньоізольованих труб та багато іншого. Комунальники працюють щодня. Дякуємо за їх роботу!🙏📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
🕯40 років потому Чорнобильська трагедія залишається не просто сторінкою історії, а глибокою особистою пам’яттю для Кривого Рогу🥺Біля 5000 криворіжців приборкували наслідки катастрофи. 3400 ліквідаторів проживають серед нас зараз. Місто завжди поруч. Діє великий комплекс соціальних програм.«Чорнобиль - це біль, який не минає з роками. Це історія про людей, які не роздумуючи стали на захист інших, ризикуючи власним життям. Для Кривого Рогу це особливо близько, адже тисячі наших земляків пройшли через цю трагедію. Наш обов’язок - пам’ятати, підтримувати і робити все, щоб їхній подвиг не був забутий», — наголосив голова Ради Оборони міста, Олександр Вілкул. 🖼До роковин у міській виставковій залі відкрили експозицію «У пам’ять про Чорнобиль». Вона об’єднала понад 30 робіт художників, учнів мистецьких шкіл та ліквідатора Анатолія Андржеєвського, чиї твори особливо емоційно передають масштаб трагедії.‼️У місті наголошують: пам’ять про Чорнобиль продовжує жити не лише в документах і датах, а й у людях, їхніх історіях та мистецтві.📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
Ще один сучасний навчальний Центр в закладі профтехоствіти зʼявився у місті📍У Криворізькому професійному коледжі будівельної галузі запрацював центр навчання автослюсарній справі. Такому обладнанню можуть позаздрити багато професійних СТО. «Майбутнє Кривого Рогу - це інтелект та професіоналізм нашої молоді. І ці майстерні - інвестиції у молодь для створення можливостей якісної освіти, отримання затребуваної спеціальності та роботи з гідною зарплатою у Кривому Розі. До речі, завдяки підвищенню якості профтехосвіти до нашого міста приїжджає навчатися й молодь з інших громад. І, що важливо, багато з них залишається жити у Кривому Розі. А ми робимо все, щоб молодь бачила перспективи тут, у Кривому Розі, мала доступ до кращих технологій і знала, що її руки та розум потрібні рідному місту.», - наголосив Голова Ради Оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.  🛠️Майстерня площею понад 400 м2 відтворює умови сучасного автосервісу. Тут є 3D-стенд розвал-сходження, електрогідравлічні підйомники, люфт-детектори, мультимарочний сканер, осцилограф, стенди для ультразвукового чищення форсунок, професійні верстаки, понад 400 одиниць інструменту на кожному робочому місці та багато іншого. Проєкт реалізований за ініціативи міської влади в межах спільного проєкту з Люксембургом «КРИЦЯ: Підтримка відновлення Кривого Рогу та Криворізького району».‼️Нова майстерня працюватиме не лише для підготовки молоді. Вона також дасть можливість для перепідготовки дорослих і ВПО. 📌Окрім майстерень у профтехах, у ще 2️⃣2️⃣ навчальних закладах міста створені STEM-лабораторії для повного циклу роботи: від ідеї до прототипу.📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
👆🥋Саме так виглядає наполегливість, сила духу та відданість своїй справіУ місті провели п'ятий щорічний турнір пам'яті легендарного тренера Ігоря Новицького, який виховав не одне покоління першокласних рукопашників, в тому числі й власного сина 👏«Як батько він міг сварити і хвалити, батогом та пряником, як-то кажуть! І в принципі це було запорукою його виховання. Спочатку я займався плаванням, потім поєднував плавання і рукопашний бій, а потім полишив плавання і почав займатися «рукопашкою» більш посилено, бувало що кожного дня по декілька тренувань. Сьогодні в мене двоє дітей і вони також займаються рукопашним боєм. Я їх не змушую, але вони розуміють, що це по-любому треба, це певна спадковість», - зазначив син Ігоря Новицького та головний суддя змагань В’ячеслав Новицький. 🥇Він також додав, що цьогоріч змагання об’єднали понад 200 учасників віком від 6 до 15 років. А загалом на татамі розіграли аж близько 90 комплектів медалей.В подальшому організатори планують продовжити славетну традицію проведення турніру пам'яті видатного криворізького тренера, справа якого продовжує жити 🙌 📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
‼️Кривий Ріг готує інфраструктуру до наступної зими☝️КП «Криворіжтепломережа» вже цього року планує замінити 41 км труб, капітально відремонтувати 12 котлів і запустити ще 3 блочно-модульні котельні. Це продовження методичної модернізації - попри обстріли, складні місяці та перебої з електропостачанням. Місто змогло пройти опалювальний сезон без критичних зривів. Так, були аварійні ситуації після «прильотів», але їх оперативно ліквідовували, і систему вдавалось утримувати в робочому стані. 💪 Фактично тепловики у дуже складних умовах відпрацювали більш ніж на 100%. Особливо якщо врахувати, що у них 50% вакансій відкрито і люди працюють за двох. Після завершення опалювального сезону роботи не зупинились - навпаки, одразу стартувала нова підготовка. «Роботи тривають у всіх районах міста. Роботи дуже серйозні: буде замінено 41 км тепломереж, заплановано капремонт 12 котлів, поточні ремонти на 66 котельнях, запуск 3-х нових блочно-модульних котелень, реконструкція різних вузлів на 13 котельнях, підготовка 30 насосних станцій, гідравлічні випробування на 335,9 км теплових мереж. Це не рахуючи поточних робіт на мережах, заміни заслінок та багато іншого. Плюс забезпечуємо подвійний резерв з альтернативного енергопостачання – тобто по генераторах, скрізь де їх технічно можна встановити», - зазначив голова ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул. Окремий приклад - котельня в Центрально-Міському районі на вул. Кобилянського. Вона забезпечує тепло для 21 будинку та дитячого садка. Тут оновлюють обладнання, встановлюють автоматизовані системи керування і модернізують насосне господарство, що має підвищити надійність і зменшити витрати ресурсів.⚒️У фокусі цього року і внутрішньоквартальні мережі. Реконструкції вже тривають у Тернівському, Саксаганському, Металургійному та Інгулецькому районах.🔥У підсумку це не про «разові ремонти», а про поступове оновлення системи, яка має витримувати як звичайні зими, так і надзвичайні умови.📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
💦Вода в крані - це те, що ми сприймаємо як звичне. Але за цим «звичним» стоїть величезна щоденна праця💪Кривий Ріг продовжує масштабну модернізацію системи водопостачання - і це вже не про плани, а про конкретні кілометри оновлених мереж і райони, де вода стає стабільнішою.«Кривий Ріг - місто у степу. Вода в Інгульці та Саксагані - це лише 5% від потреб. Після руйнування Каховки місто могло залишитися без води, але завдяки спільним зусиллям і масштабним проєктам водопостачання вдалося зберегти», - зазначив голова Ради Оборони міста, Олександр Вілкул. ☝️Упродовж останніх років, попри воєнні обставини, у місті замінили 123,7 км магістральних та квартальних трубопроводів. І це, як підкреслюється, відстань майже до Дніпра. Попереду на цей рік - ще 41,7 км. 📍Одні з ключових нині - мікрорайони Східний 2–3. Тут замінюють майже 6,5 км старих труб на сучасні поліетиленові, стійкі до гідроударів і значно довговічніші. Частину робіт уже виконано, проєкт рухається по завершенню до липня. Він реалізується у партнерстві з чеською неурядовою організацією «Людина в біді» в Україні. ‼️P.S. Розкопи - неминучі. Але без них не буде ані води, ані нормальної інфраструктури. Після завершення фахівцям поставлене завдання приводити всі ділянки до ладу.📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
🙌 Сотні вчинків, що надихають, об'єднали криворіжців на фіналі «Good Deeds Day» У парку Саксаганський відбувся заключний день Марафону добрих справ. Протягом останнього тижня близько 300 учасників з 50 команд втілювали важливі ініціативи, допомагаючи тим, хто цього найбільше потребує 🤝🗣Акція стала частиною великого руху, до якого щорічно долучаються й інші країни світу. Для добродіїв сформували список із 13 пунктів. Кожен тримав свій темп, але мав виконати щонайменше сім з них. У підсумку вийшло понад 400 виявів турботи.«Ми підсумовуємо наш тиждень добрих справ, який організований в межах міжнародної акції «Good Deeds Day» волонтерським проєктом «Kryvyi Rih Volunteer Community» та БО «БФ Хесед Хана». Цього року вперше зробили благодійний збір макулатури на потреби онкохворих дітей з «ДоброUA». Також однією з акцій була передача україномовних книг представникам ГО «Зграя», які потім продають їх на своїх аукціонах, а виручені кошти передають на допомогу ЗСУ», - розповіла координаторка волонтерського центру «Kryvyi Rih Volunteer Community» Марія Ломачевська. Усі отримали пам'ятні подяки за свої старання, а головне - зробили цей світ трошечки краще! 👏📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
⚠️ Ви маєте бути в курсі: ситуація в областях станом на 2️⃣8️⃣березня📍На Запоріжжі протягом доби 1 людина загинула і ще 2 отримали поранення. Надійшло 48 повідомлень про пошкодження об’єктів інфраструктури, житла, автівок і господарських споруд. Під вогонь потрапив пожежно-рятувальний підрозділ. Надзвичайники встигли перейти до укриття.📍На Донеччині 6 людей травмовані. 📍На Сумщині 3 цивільних потребували швидкої. Найбільше ворожих атак було зафіксовано у Сумському і Шосткинському районах. 📍На Херсонщині семеро місцевих звернулися по допомогу. Побиті 3 висотки та 12 приватних осель, а також понівечено адмінбудівлю, офісне приміщення та авто.📍На Миколаївщині рф спрямувала два FPV-дрони на Куцурубську громаду. Без жертв. 📍На Харківщині терору зазнали 6 населених пунктів, громадян оминуло. Є масштабні руйнування цивільних локацій. 📍В Одесі прилетіло по даху пологового будинку. Вдалося евакуювати 81 особу. Крім того, зафіксовані наслідки вибухів в багатоквартирних та приватних помешканнях, а також на території телецентру. Було більше 60 ударних дронів у цьому нальоті по місту. 📸 Фото/Відео: 1-6 Одещина, 7-9 Харківщина, 10 Запоріжжя📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
🫲 Нові форми допомоги для найвразливіших: у Кривому Розі створили вже третій сучасний Простір соціальної адаптаціїВін функціонує в 📍Інгулецькому районі для літніх людей, ВПО та людей з інвалідністю. Центр, відкритий за спільним проєктом з ПРООН та ЄС, створений для психологічної реабілітації, занять з адаптивної фізкультури, спілкування та навчання новим навичкам тих, хто найбільше потребує підтримки. 😮 Для цього простір оснащений сучасною технікою для занять та облаштований за принципами повної безбар’єрності «Навіщо ми це робимо? Ми живемо не в прості часи. Втрата близьких, постійні атаки, стрес, погіршення психологічного та фізичного стану - на жаль, це реалії для багатьох… Тому для людей важлива не лише матеріальна підтримка, яку ми робимо та якої немає в жодному місті України - прямі виплати, безкоштовний приїзд, продуктові набори – це майже 900 млн грн. у цьому році, а й створення просторів для фізичного та психологічного відновлення, моральної підтримки», - зауважив очільник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул. 💛Загалом у соціальній сфері у місті для городян відкриті 8️⃣ терцентрів, 2️⃣ будинки милосердя, будинок нічного перебування, центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, а також Університет третього віку. Окрім цього, у 2026 році планується відкриття ще одного Простору соціальної адаптації на базі 📍Покровського терцентру.📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok
🕯У місті вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістівДо 37-ї річниці виведення військ з Афганістану біля пам'ятнику землякам-криворіжцям зібралися безпосередні учасники та рідні військових, які брали участь у тих боях. Саме тоді щонайменше 3 000 українців загинули, з них 53 - це мешканці Кривого Рогу 😔Наразі у місті проживає майже 2 500 воїнів-афганців, багато з яких стали на захист країни й під час повномасштабного вторгнення росіян.«Я передаю вам найтепліші слова від керівництва міста, від голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула. Саме афганці одними із перших, навіть не з перших днів, а з перших годин, взялися за зброю для того, щоб захищати наше місто та країну в цій новій російсько-українській війні. Я хочу подякувати вам за те, що ви допомагаєте як волонтери. Я хочу подякувати вам також за те, що ви виховали гідних синів та доньок, які зараз зі зброєю в руках захищають нашу країну», - зазначив Сергій Мілютін, заступник міського голови Кривого Рогу. Попри велику війну у місті спрямовуть свою роботу на забезпечення соціального захисту сімей загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів, їх підтримку і вирішення проблемних питань. У рамках муніципальної комплексної програми у 2026 році, як і в попередні роки, передбачено понад 10 млн грн. 🤝📲Надіслати фото/відео/повідомити інформацію 🔵Facebook📷Instagram 📺Youtube 🔛Сайт ™️TikTok