Source
66 ОМБр ім. князя М. Хороброго | Чергові заслужені нагороди для Хоробрих!З нагоди четвертої річниці з Д...
2 770 Views/Reach
2026-04-27 08:02
Message №2534
Чергові заслужені нагороди для Хоробрих!З нагоди четвертої річниці з Дня створення військової частини воїни 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго отримали чергові заслужені нагороди. Привітав бійців командир бригади полковник Ростислав Силівакін.Цього разу Хоробрі отримали відзнаки від командувача Угруповання об'єднаних сил та командувача військ оперативного командування «Захід», а також коїни 18 армійського корпусу.Серед нагороджених були й воїни, які отримали найціннішу бригадну відзнаку «Хоробрий у бою». Її отримують лише ті, хто проявив справжню мужність безпосередньо на полі бою з противником.Крім того, серед нагород були відзнаки «Майстер безпілотних систем» і вперше відбулося вручення бригадної відзнаки для операторів засобів вогневої підтримки «Вогонь запеклих не пече».Вітаємо Хоробрих з заслуженими нагородами й дякуємо кожному воїну 66-ої бригади за вашу витримку в боротьбі, за кожен відбитий ворожий штурм і кожен крок уперед.Слава Україні!💰Підтримай збір на перехоплювачі📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими