Source
66 ОМБр ім. князя М. Хороброго | Росіяни здаються в полон через жорстокість власного командування. Хто ...
16 700 Views/Reach
2025-07-30 07:00
Message №1893
Росіяни здаються в полон через жорстокість власного командування. Хто не здався — отримує роз*об на полі бою!Російське командування на Лиманському напрямку вирізняється особливою жорстокістю до своїх військовослужбовців. Особовий склад окупаційної армії буквально заштовхують у наші кіл-зони просто на поля смерті, де назавжди залишилися сотні тіл їхніх попередників.При цьому забезпечення медициною, продовольством чи навіть банальною водою на вкрай низькому рівні, а місцями — зовсім відсутнє. Як наслідок — відчутне зростання випадків добровільної здачі в полон російських військовослужбовців у смузі відповідальності 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго.❗️Особовий склад противника змушений вдаватися до різноманітних хитрощів: брехати про відсустність зв'язку, притворятися загиблими чи зниклими безвісти. А за першої нагоди окупанти здаються в полон, де на них чекає краще ставлення, ніж від власного командування.Та є й ті, для кого командири страшніші навіть за смерть. Ті, хто сліпо підкоряють своє життя кровожерливому командуванню, зустрічають справедливий фінал — тотальний роз*об на полі бою!📹 1 механізований батальйон «BARBARUS»📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими