Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Оля Чирук
Added 06 Dec 2025

Оля Чирук

@olyachyruk
Number of subscribers: 223
Photos: 401
Videos: 16
Links: 18
Description:
Інстаграм @olga_chyruk

👥 Number of subscribers

223
Average/Day:: -2
Average/Week:: -2
Average/Month:: -2

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 139 25-12-20 10:07
Осінь-зиму обожнюю за фільми і серіали:- подивилися з Деном «Wood job”, добрий фільм про природу і людей, що живуть з нею максимально близько. Красива Японія. Дуже тупий гумор:) Я після фільма посміхалася ще три години:) Нас ще смішило, що кожна реакція головного персонажа - це моя реакція в лісі, один в один😁 У мене в якийсь момент сльози йшли від сміху. Якщо хочете чогось легкого і доброго - це воно. Сенсу там не шукайте. - почав виходити 2 сезон Fallout. Комедійна антиутопія. Коли відбувся кінець світу і люди живуть щасливим життям в бункерах, а потім виявляється, що вижили не тільки вони. Легкий гумор, красиві костюми і весь сетап. Я дивлюся з задоволенням. - Лендмен, другий сезон! Теж і комедія, і мелодрама, тому як жінкам підійде, так і чоловікам, бо там про нафтодобувний бізнес в Техасі. Сама тема і сюжет цікаві - як будується бізнес, які функції виконує лендмен. Один із улюблених серіалів зараз у мене. Там ще грає Біллі Боб Торнтон і я йому вірю на мільйон відсотків. І Демі Мур є. Дорозкажу⬇️
👁 86 25-12-11 05:42
Нас землян змалечку привчають робити дію, яка руйнує нас як окремі особистості і всіх нас як населення загалом. Ми тягнемося до цієї дії. Бо якщо робимо її для себе, то отримуємо незначне покращення для себе. Але якби не робили, то уся цивілізація отримала б великий буст вперед і вгору духовно, ментально і фізично. І для цього треба лише окремим людям перестати цим займатися. Але через жадібність і бажання кращих умов тут це неможливо. Де не де на ничку хтось і зробить. Умовно багаті підсіли на цей процес і виконують його постійно, дуже часто. Це вузький прошарок. Більшість же трохи покращує комфорт і перестає. Деякі люди, їх небагато, усвідомлюють нищівність процесу, але основні маси популяції так навчають з дитинства і вони навіть не задумуються. Уві сні я потрапила сюди в дорослому віці і мене вчили цій дії. Тоді я почала задавати питання і дізналася те, що описала вище. Якщо ти не будеш цього робити, твоє окреме життя буде трохи гірше, ніж в середньому. Але через те, що всі роблять це масово, сам середній рівень значно просів. Ми могли б обʼєднатися і припинити усе. Але, видно, не в цій грі:) Дуже шкода, що я не памʼятаю, що це за дія, хоча уві сні робила її безліч разів:) Тут моральне питання чи ми кожен за себе чи ми всі разом. Із того, що я знаю, божественне і всяке там високовібраційне проявляється у єднанні, а не в розділенні. В створенні, а не в препаруванні на частини. Тому сон мабуть про боротьбу добра і зла. Про очевидний моральний вибір поза межами его.