Source
Оля Валянік. Хроніки волонтера війни. | Чи чули щось про фільм «Останній Прометей Донбасу»? Чи знаєте ви де зн...
253 Views/Reach
2026-03-02 16:44
Message №808
Чи чули щось про фільм «Останній Прометей Донбасу»? Чи знаєте ви де знаходиться Курахове? Чи знаєте чи окуповане чи ні?Впевнений, що більшість тих, хто прочитає цю публікацію знають відповіді на питання. З чим я можу вас «привітати» - значить ви знаходитесь в бульбашці тих, хто ще слідкує та живе війною, хто у війську або для війська, тих кого я називаю небайдужими. А чому «привітати»? Так це тому, що з кожним роком нас все стає все менше – хто вигорає, хто гине на фронті і в тилу, кого зпалює зсередини зневіра і хвороби від нервів, та і це зрозуміло – важко тримати кукуху коли бачиш, що більшість і далі живе життя роблячи вигляд, що війна їх не стосується.Саме ці думки переслідували під час перегляду стрічки «Останній Прометей Донбасу», коли крім нас з Ольгою в залі було ще 4 людини. Так можна списати, що це пообідній час, але і показ єдиний на день, та і таку ж картину я спостерігаю на показах навколовійськових фільмів – в залах заледве набирається десяток глядачів.Я вже не вірю, що моя бульбашка збільшиться – тих, хто живе війною все менше, а ті кому похуй не запросять у свою – для чого їм це сумне, причемлене яке при кожній нагоді нагадає яка ціна платиться за наше сьогодні і завтра.Висновків не буде. Лише нагадування, як написав загиблий Воїн Максим Кривцов - «Війна це імена», імена тих, хто бореться і величезне дякую тим, хто знаходить в собі сили боротись і допомагати тим, хто тримає небо над усіми нами.