Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександрія Сьогодні
Added 06 Jan 2025

Олександрія Сьогодні

@olexcity
Number of subscribers: 12 056
Photos: 3,760
Videos: 280
Links: 3,070
Description:
Для замовлення реклами звертайтесь до @New1line

👥 Number of subscribers

12 056
Average/Day:: 0
Average/Week:: +319
Average/Month:: +329

👁️ Average views per message

5 659
Average/Day:: 3,760
Average/Week:: 4,881
ERR: 46.94%

📊 Messages per Day

4
Last day: 0
Week average: 3.4
Average per day: 4

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні, до 40-х роковин трагедії на ЧАЕС, МВС відкрило оновлену експозицію Національного музею «Чорнобиль».Першими її побачили Президент України Володимир Зеленський та Голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі. Радий був розповісти почесним гостям про оновлену експозицію «Чорнобиль: люди і сенси». Вона якісно змінює фокус із «мертвої зони» - на людей, їхні рішення і відповідальність, які дозволили зберегти життя.Під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС саме працівники органів, які сьогодні входять до системи МВС, були серед перших, хто прийняв на себе удар. І важливо не просто зберігати пам’ять, а розʼяснювати, яка титанічна і жертовна праця стоїть за словом «ліквідація» і якою ціною було збережене життя. У музеї вперше представлені архівні документи, які показують: попри політику замовчування з боку радянської влади, система внутрішніх справ від самого початку доповідала про ситуацію і діяла без зволікань. Нову загрозу Чорнобилю принесла і росія окупацією станції на початку повномасштабного вторгнення та ударами. Зокрема, у лютому 2025-го ворожий дрон пошкодив конфайнмент ЧАЕС. Тоді, у сильний мороз, протягом 490 годин безперервно наші рятувальники працювали на висоті близько 100 метрів, щоб не допустити витоку небезпеки.І ця сторінка історії також є в оновленій експозиції. Бо «Чорнобиль: люди і сенси» - перш за все про стійкість, яка дозволила вистояти у 1986-му і допомагає триматися зараз. Оновлений музей Чорнобиль - це простір про велику повагу та вдячність героям-ліквідаторам. Місце, де говорять правду про ті події, пояснюють їх передумови та наслідки, навчають безпеці.Вже відзавтра оновлена експозиція буде відкрита для усіх відвідувачів. Варто прийти і побачити оновлений музей «Чорнобиль» на власні очі.
🇺🇦Прощання із захисником – Максимом Марченком відбудеться 24 квітня. Початок о 10:00 від палацу культури «Світлопільський». Поховають бійця Верболозівському кладовищі.Максим Марченко народився 18 серпня 1992 року в Олександрії. Закінчив навчально-виховний комплекс №17. Продовжив навчання в ПТУ №7, де здобув професію штукатура, лицювальника-плиточника.Згодом вступив до Харківського індустріально-педагогічного технікуму за спеціальністю «Професійна освіта. Будівництво» та здобув кваліфікацію майстра виробничого навчання, техніка-будівельника-технолога.У Чернігові пройшов підготовку в 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту за програмою підготовки саперів.Працював майстром газо-, димозахисної служби 10 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону.Закінчив Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, де здобув професію пожежного-рятувальника.У листопаді 2022 року Максим пішов добровольцем боронити Україну. Він з честю виконував бойові завдання, проявив відданість і справжній патріотизм.Максим любив життя і вмів жити на повну, любив подорожувати. Його посмішка надихала всіх навколо – колег, друзів, рідних. Любив дітей, умів знаходити спільну мову з кожним. Ніколи не стояв осторонь, завжди поспішав творити добро. Для близьких був надійною опорою, турботливим сином і люблячим чоловіком. 33-річний солдат помер 20 квітня під час проходження служби у Слов’янську Донецької області.Вічна слава Герою!
⚖️В Олександрійській прокуратурі зміниться керівництво ? Наразі ім’я нового очільника установи офіційно не оголошене. Не виключено, що прокуратуру може очолити представник іншого регіону, а не Кіровоградщини, - пише Типова Олександрійщина🔄 Ексочільник Олександрійської окружної прокуратури, який нині офіційно перебуває на посаді заступника прокурора, Артем Моргай, переходить на керівну посаду до Кропивницької окружної прокуратури — заступником прокурора👤 Хто буде серед заступників ? Одним із заступників нового прокурора стане Володимир Рубан, який, згідно з поданою декларацією, обіймає посаду керівника Кропивницької окружної прокуратури.📍 Що відомо про посадовців ? Зазначимо, що Артем Моргай очолював Олександрійську окружну прокуратуру з 2021 року до останнього часу.Володимир Рубан — олександрієць. Раніше працював помічником прокурора Бобринецького району, а згодом обіймав різні посади у прокуратурі міста Кіровограда (нині Кропивницький), обласній прокуратурі та був заступником прокурора міста Олександрії. 🏛✔️Олександрія сьогодні ➡️Надіслати новину
Наркоторгівля, насильницькі злочини та шахрайські call-центри: Нацполіція викрила учасників злочинної спільноти «Хімпром»У рамках десятків кримінальних проваджень поліцейські провели тисячі оперативних заходів та задокументували механізм функціонування злочинної інфраструктури. Днями правоохоронці провели дві масштабні спецоперації на території держави. Наразі вже оголошено підозри учасникам злочинної спільноти, включно з лідером.«Хімпром» – це система кримінального впливу на Україну, вибудувана 36-річним громадянином рф на псевдо Мексиканець. З 2019 року лідер організації перебуває у міжнародному розшуку та, переховуючись за кордоном, продовжував дистанційно координувати діяльність членів злочинної мережі та розподіл фінансових потоків.Угруповання мало масштабну розгалужену структуру, чітку ієрархію та здійснювало вплив на різні сфери діяльності держави. Всередині спільноти діяв налагоджений розподіл ролей: одні учасники відповідали за виготовлення наркотиків, інші – за інформаційний супровід, дискредитацію та тиск через медіа на тих, хто перешкоджав їхній протиправній діяльності. Поліцейських, які викривали спільноту, переслідували. Опоненти ставали мішенню. Правоохоронці задокументували понад 30 фактів насильницьких злочинів, учинених учасниками «Хімпрому» або на їхнє замовлення. Паралельно «Хімпром» ошукував Європу. Нагадаємо, в грудні минулого року поліцейські ліквідували мережу call-центрів, організованих фігурантами у кількох регіонах держави. У межах цієї схеми зловмисники ошукали громадян країн Європейського Союзу на майже 50 мільйонів гривень.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
🇺🇦 Поліцейські бойових підрозділів сьогодні не лише забезпечують правопорядок — вони разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога.👮‍♂️ Максим Шестопал — командир полку поліції особливого призначення стрілецький Головного управління Національної поліції України у місті Києві. «Разом зі своїм особовим складом я стою на захисті нашої держави. Мої хлопці знищують ворога на рівні з силами оборони України! Ми не стоїмо на блокпостах! Ми вриваємося в самі гарячі напрямки будучи в минулому дільничними, операми чи слідчими поліції! В дану хвилину мої побратими на чолі зі мною несуть службу і знищують ворога на Сумському, Харківському, Донецькому напрямкуЯ не прошу хвалити, цінувати чи любити нас! Я просто маю таке маленьке бажання щоб люди обʼєктивно дивилися на речі і зрозуміли що по ганебних діях 2х патрульних поліцейських не треба судити усих! P.S. Якщо Вам все таки хочеться і бойові підрозділи поліції  по цькувати то прочитайте собі ці позивні ГОМЕР, БОРЕЦЬ,БОНД,ВАРІК,ЧОРНИЙ… і запитайте самі себе чи заслужили ці полеглі герої Вашого хейту! НАВІКИ СЛАВА ЗАГИБЛИМ ПОБРАТИМАММи памʼятаємо і ми помстимося!!!»🕯️ Навіки слава загиблим побратимам. Ми пам’ятаємо. Ми помстимося. 🫡🔗 Джерело:https://www.facebook.com/maksim.sestopal.905003/posts/pfbid0DGiG1p8wacdno4zqih7A1SYbUxxDa9BHfbEcL6V5kvEAn5aoM24ZQ5s6FCGRJsHel
🇺🇦 Сьогодні, 16 квітня, відбудеться прощання із захисником Романом Капустою.Початок о 10:00 біля палацу культури «Світлопільський». Поховають воїна на військовому кладовищі.Роман Капуста народився 11 січня 1980 року в Олександрії у багатодітній родині. Навчався у школі №4, згодом здобув професію токаря у професійно-технічному училищі №13.Працював за фахом на місцевих підприємствах, зокрема на рудоремонтному заводі, у дорожній службі та будівельній бригаді. Його знали як працьовиту, відповідальну і надійну людину.У грудні 2024 року призвали на військову службу за мобілізацією. Після навчання проходив службу на Сумщині. Отримав звання молодшого сержанта, був командиром відділення гранатометного взводу, виконував бойові завдання.Роман був щирою і доброю людиною, мав багато друзів, завжди підтримував побратимів. У вільний час захоплювався риболовлею, мріяв про власний будинок.Для родини залишався опорою – люблячим сином і братом.19 березня 2026 року під час виконання бойового завдання на Сумщині він загинув.Вічна пам’ять Герою!
Сьогодні, 15 квітня, відбудеться прощання із захисником Віталієм Неймцем. Початок о 10:00 біля палацу культури «Світлопільський». Поховають воїна на Верболозівському кладовищі.Віталій Неймец народився 27 лютого 1970 року в Олександрії. Навчався у школі №10, згодом вступив до професійно-технічного училища №13, де здобув професію автослюсаря.Після навчання проходив строкову військову службу. Згодом опанував професію водія, якій присвятив багато років. Маючи всі водійські категорії, працював у воєнізованому гірничорятувальному загоні та на заводі «Етал». Його знали як відповідального і надійного фахівця.У 1994 році створив родину, разом із дружиною виховували доньку.У березні 2025 року його призвали на військову службу за мобілізацією. Захисник виконував бойові завдання, боронячи Україну.Віталій був щирою і доброю людиною, мав багато друзів, завжди підтримував тих, хто цього потребував. Захоплювався автомобілями, любив природу та подорожі. Для родини залишався опорою – турботливим сином, чоловіком і батьком.Загинув 6 квітня 2026 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.Вічна пам’ять Герою!
🔴Поліцейські ідентифікували командування російських військ та офіцера ФСБ, які окупували та катували місцеве населення Київщини в перші дні вторгнення Йдеться про командування 83-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади зс рф, дислокованої в Уссурійську Приморського краю. Підрозділи цієї бригади діяли в Вишгородському районі Київщини та причетні до воєнних злочинів проти цивільного населення.Слідчі ідентифікували командира бригади, його заступників та начальника штабу. У березні 2022 року в смт Димер російські військові облаштували катівню. У приміщенні площею близько 30 квадратних метрів одночасно утримували понад три десятки цивільних чоловіків і жінок різного віку. Загалом через катівню пройшли сотні людей.Ключову роль у функціонуванні цієї системи відігравав представник фсб рф - так званий «куратор» фільтраційних заходів. Він особисто брав участь у допитах цивільних і вирішував кого із затриманих відпустити, а кого вивезти до рф.Задокументовано незаконне переміщення щонайменше 42 осіб — серед них селяни, студенти, підприємці, тренери та журналіст. Частину вдалося повернути, щонайменше 24 цивільні особи досі у полоні.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних управлінь Нацполіції та ДСНС.🚓 Поліцію Донеччини очолив Микола Матвієнко. 🆘 Обласне управління ДСНС - Яків Немикін.Обидва багато років служать в Донецькій області та добре знають виклики регіону.Ключові завдання: - безпека людей - швидке реагування на загрози- збереження особового складу- чітка взаємодія з місцевою владою та складовими Сил безпеки й оборониПровів оперативну нараду з командирами бойових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та поліції. Про ситуацію на напрямках доповів командир 1-го корпусу НГУ «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко. Обговорили бойову обстановку, забезпечення і потреби підрозділів.Лише за березень підрозділи 1-го корпусу НГУ «Азов» знешкодили понад 2800 окупантів, збили понад 5 тисяч ворожих безпілотників, уразили більше 90 артилерійських систем і понад 400 одиниць техніки противника.Окремо - зустріч із керівництвом області та прифронтових громад. З початку квітня росіяни обстріляли Донеччину більш як 120 разів: 19 людей загинули, ще 47 отримали поранення. Тож головними безпековими викликами залишаються захист цивільних і евакуація з небезпечних районів.Донеччина переживає вкрай складні часи. Ворог щодня б’є по цивільних, руйнує інфраструктуру, намагається зламати життя людей.Але поліцейські, рятувальники, наші сервісні підрозділи - усі залишаються тут. Поруч із людьми. І продовжують працювати. Жоден російський дрон, ракета чи авіабомба не знищать нашу єдність. Вдячний кожному за службу!
🛑 Масштабна спецоперація на території України: поліцейські Тернопільщини викрили наркогрупу з мільйонними прибуткамиЗа даними слідства, кожен учасник виконував свою роль - від виготовлення до транспортування і реалізації наркотичних засобів та психотропних речовин на території Тернопільської та інших регіонів України.У межах слідчих дій правоохоронці провели 54 обшуки у семи областях. Серед вилученого - лабораторне обладнання для виготовлення "синтетичної отрути", близько 200 кілограмів метадону та 127 кілограмів екстракту опію. З цієї сировини фігуранти могли виготовити понад 2 мільйони доз наркотиків. Окрім цього, правоохоронці вилучили близько 20 тонн прекурсорів, 20 кілограмів канабісу та 25 кілограмів макової соломи.За попередніми оцінками, вартість вилучених наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на "чорному" ринку сягає близько 700 мільйонів гривень.Правоохоронці у ході спецоперації припинили діяльність й нарколабораторії. Її фігуранти облаштували на території колишнього агропідприємства площею 300 квадратних метрів.✔️ Під час обшуків поліцейські вилучили шість автомобілів, а також понад 202 тисячі гривень, майже 45 тисяч доларів США та 11 350 євро. Загальна вартість конфіскованого майна перевищує 5 мільйонів гривень.