Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲
Added 14 Jul 2024

ВАСИЛЕЦЬ NEWS 📲

@olesya_vasylets
Number of subscribers: 76
Photos: 1,670
Videos: 126
Links: 141
Description:
Політичний блог

👥 Number of subscribers

76
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 14 24-09-07 18:20
🤝 Пишаюся тим, що сьогодні я стала волонтеркою Чеченського батальйону імені Шейха Мансура, який воює за Україну з 2014 року. Бойове гасло чеченських воїнів - "Свобода або смерть". Дуже перегукується з нашим - "Воля або смерть". Ми з Ібрагімом позайомилися відносно нещодавно, але я з перших його слів відчула шалений запал і патріотизм. Вони воюють за свободу і ніколи не визнають рашистського рабства. В межах нашої співпраці я відправила їм сьогодні медикаменти, продукти харчування, чай та антисептики. Оскільки батальйон добровольчий, зарплат бійці не отримують 😭А тепер про чеченців. Яких, на жаль, наш верховний головнокомандувач не відрізняє від кадирівців. Чеченці, які воюють і захищають Україну, не в теорії знають, що таке втрата незалежності і свободи. Зараз бійці беруть участь у створенні буферної зони на Курщині. Задля безпеки Україна створює буферні зони, а не окуповує росіянські болота, щоб ви знали ☝️У 90-х почалось знищення росією волелюбних чеченців, а позиція України на той час була геть беззубою. Особливо так званих "малоросів", у свідомості яких було, що всі чеченці бандити, які не захотіли лягти під "старшого брата". На початку першої війни, у 1994 році чеченська армія налічувала 1000 воїнів і протистояла 35-тисячному російському угрупуванню. Потім чеченських бійців стало 6 тис., а росіян - 70 тис. Тоді, під час першої війни, було вбито 120 тис. цивільних 💔Я поважаю чеченців, я читала і читаю про їхню історію боротьби і намагання знищити. І я розділяю чеченців і кадировців. Це - НЕ ОДНЕ І ТЕ Ж! До речі, щоб ви знали, перша вулиця, названа іменем Степана Бандери, зʼявилась не в Україні, а в Грозному. На початку 90-х. Так от!
👁 33 24-07-24 11:26
⚡️Повна енергонезалежність - єдиний вихід для України в умовах війни. Як би категорично це не звучало. І бізнес, і цивільне населення має навчитися дбати про себе самостійно. А держава - здійснювати лише фінансову підтримку і не заважати. Наприкінці 2024 року 5-річний контракт про транзит російського газу територією України. Лише за роки повномасштабної війни цей контракт приніс путіну 10 млрд дол.🤯 Ну, погодьтеся, це ж лютий треш, що ті, хто вбивають нас, заробляють на нас 😢💡Енергонезалежність, про яку йде мова, обумовлена для великого і середнього бізнесу використанням альтернативних джерел енергії, зокрема, сонячних електростанцій, когенерації, маленького бізнесу - встановленням потужних генераторів, які щороку технологічно вдосконалюються, а для цивільного населення поки що це є ЕкоФло та інвертори. Зрозуміло, що це задоволення не з дешевих. Тож яка роль держави в цьому зараз? 🔎Наразі відомо лише про дві державні програми кредитування бізнесу, які працюють "лівою ногою", а для цивільного населення взагалі немає шансів ані на компенсацію, ані на розтермінування. До того ж інформаційна кампанія навіть з дії цих програм провалена ущент серед населення. Про них знають тільки люди з бізнесу та й ті хто "в темі", а всім іншим доводиться вчитися виживати самостійно. 🧐Які рішення? Їх пробували шукати сьогодні на форумі "Енергетична безпека: державно-приватне партнерство", який відбувся у Торгово-промисловій палаті за участі представників державної влади, ОМС та бізнесу, який тримає основний економічний сектор країни. 🤷‍♀️Цікаво, що на заході не було жодного журналіста. Тож всі напрацювання так і залишилися "вакуумними". То для чого це все? Хочеться спитати владу? Щоб поговорити між собою "про життя" і розійтися? То українці і так знають, що їхнє життя суттєво відрізняється від життя влади і більше нагадує виживання. 👀Про що була мова? Про те, як бізнесу існувати, вигравати гранти на когенерацію від європейських партнерів і як малим кав'ярням доведеться розкошелитися на генератори, щоб не втратити залишки клієнтів, які не виїхали за кордон. Картина в цілому вийшла не райдужна 🤔🫠 Утім, є і позитивний момент: виживання нації в умовах енергетичного колапсу зробити українців по-справжньому самостійними, відірваними від совка, коли все на тобі і держава не допоможе. Тоді постане інше критичне питання, а нащо тоді нам державна влада в принципі, якщо фронт забезпечують волонтери, бізнес мусить вигравати гранти, а українці влазити в борги до кінця своїх днів, щоб зігріти взимку своїх дітей?.. І на це питання владі доведеться відповісти, бо якщо ні, "виживати" одного разу українці змусять її і не факт, що вона виживе.
👁 23 24-07-18 14:26
Два ключових питання сьогодні: правда та справедливість. Тому я вирішив узяти на поруки Романа Червінського — воїна, героя, розвідника. Тільки вчора він вийшов із СІЗО під заставу 9 мільйонів, яку я заплатив, щоб припинити 16 місяців несправедливого тримання Романа під вартою. І вже сьогодні його намагаються знову судити за новою справою, так само несправедливою. Упевнений, що потоки брехні від влади на Романа Червінського мають закінчитися. Коли я кажу, що беру його на поруки, то нема на світі більш зацікавленої людини в чесному, справедливому та неупередженому розгляді справи. Потрібно довести не тільки невинуватість Романа, а й мотивацію влади — помсту та страх.  Я знаю Червінського з 2014 року. Можу лише частково розкрити ті завдання, які ставилися перед ним. Роман відіграв велику роль в обороноздатності держави, вирішуючи надзвичайно важливі стратегічні завдання. Це і ліквідація справжніх ворогів України за лінією фронту, і наповнення обмінного фонду. Ліквідація Мотороли та Гіві, затримання Цемаха, операція проти вагнерівців тощо. Зараз замість судити зрадників чи загарбників влада намагається судити патріотів. Я ані секунди не сумнівався, чи вносити за нього заставу. Не сумніваюся, чи брати його на поруки. Цілком усвідомлюю наслідки, що було б, якби прокурори не брехали, а казали правду.  На цей процес дивляться мільйони людей. По-перше, закликаю громадськість продовжувати дуже уважно стежити за справою. По-друге, закликаю суд прийняти моє клопотання про взяття Романа на поруки та відпустити його додому. Закликаю суд ухвалити чесне справедливе рішення. І тоді їм аплодуватиме не тільки Україна.