Source
Тимчасово демобілізований. Оповіді ветерана | Коли навесні минулого року на мене вийшли представники «Серця Азовстал...
1 000 Views/Reach
2025-07-31 06:37
Message №1619
Коли навесні минулого року на мене вийшли представники «Серця Азовсталі» і запропонували додати походи в гори(і все що з цим повʼязано) в їхній курс психічної та фізичної реабілітації я трохи злякався. А чи вдасться мені, чи прийме мене група з представниками якої у мене немає релевантного досвіду?І знаєте? Це неймовірні відчуття, коли тобі дякують за пригоду дорослі чоловіки, які говорять, що це один з найяскравіших моментів в їхньому житті, що вони обовʼязково хочуть повернутись, «що я думав раніше ці кола взаємопідтримки це очко», «я ніколи не думав, що гори такі», коли тебе обіймає з вдячністю чоловік який лише кілька місяців тому був звільнений з полону, коли посмішка не сходить з уст того, хто після полону майже не говорить, і ще багато, багато отих «коли» і «що» - я розумію, це все було не даремно, це все потрібно.Я дякую за можливість, я дякую, що вже сформована команда амбасадорів які хочуть і будуть розвивати цей проєкт в рамках «Серця Азовсталі», щоб ще більшій кількості захисників Маріуполя, тих, хто пережив жахіття полону подарувати цей неймовірний досвід. Досвід, що назавжди залишається в серці і показує нові сенси.Дякую. Далі буде…