Source
Олександр Коваль / Рівненська ОДА | Сьогодні взяв участь у Міжнародному саміті міст і регіонів, що відбувс...
2 800 Views/Reach
2025-06-06 14:54
Message №5908
🇺🇦 Сьогодні взяв участь у Міжнародному саміті міст і регіонів, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Серед учасників – найвищі посадові особи України, керівники областей та тергромад, а також численні іноземні гості. ✅ Говорили про спільну відбудову нашої держави, про європейську інтеграцію, про реабілітацію людей, які постраждали від війни, про енергетичну стійкість та розвиток регіонів. Дякую міжнародним партнерам Рівненщини, які особисто завітали на саміт:🇺🇸 Стіву Паттерсону, меру Ейтенза, Штат Огайо (партнер Острозької міської ради); 🇵🇱 Пйотру Гжегожу Гжеляку, заступнику мера Гданська (партнер Рівненської міської ради);🇵🇱 Віолетті Димарській, представниці Канцелярії Маршалка Поморського воєводства (партнер Рівненської ОДА). 🤝 Також дякую усім тим державам, які допомагають Рівненщині в умовах війни. А сьогодні у нас понад 100 офіційних іноземних партнерів. Для нас міжнародна співпраця - це не просто набір зустрічей і меморандумів. Це щоденна системна робота, зорієнтована на результат.