Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Oleg Helgiv
Added 06 Dec 2025

Oleg Helgiv

@oleghelgiv
Number of subscribers: 654
Photos: 745
Videos: 69
Links: 28
Description:
Без цензури.

👥 Number of subscribers

654
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +6

👁️ Average views per message

421
Average/Day:: 371
Average/Week:: 411
ERR: 64.37%

📊 Messages per Day

2.7
Last day: 2
Week average: 3.9
Average per day: 2.7

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 293 26-06-14 11:51
Вчора Трамп заявляв, що сьогодні, мають підписати десь в Європі, піс діл по Ірану.У відповідь в Ірані заявили, що їх ще не все влаштовує в угоді і підписання переноситься.Колись Трамп казав, що в Зеленського немає карт. Але відчуття, що Трамп не вміє взагалі грати в карти. Замість того щоб тримати покерфейс, він завжди показує свої карти противнику.Путіну, пообіцяв все що той хотів, ще до початку переговорів, з Іраном постійно заявляє про кінець війни і підписання угоди, чим ставить сам собі обмеження часові і виглядає слабким, чим користуються аятоли, КСІР і всі інші, які перетягують владу на себе в Ірані.Чи Трампу просто не потрібен цей мир. Його сім'я і оточення біржова спекулянти і аферисти, які заробляють мільярди на інсайдерській інформації з Білого Дому, ловлять рибу в мутній воді. Плюс США вийшли на перше місце по продажам нафти. Ціна в 85 доларів за барель, дозволяє американським компаніям добувати навіть на Алясці нафту.Росію, Україна ударними санкціями, вибиває з ринку. Ормузька протока перекрита. Самий час рубати бабло.А заяви Трампа про швидкий мир з Іраном, для виборців американців, яких бісить інфляція. Інакше як пояснити ці постійні факапи Трампа з мирними угодами.
👁 298 26-05-21 07:59
Схоже Путін їздив до Сі обговорити можливість нової війни, їх публічні заяви по результатам переговорів ні про що. Так як він домовлявся з ним про підтримку нападу на Україну в 2014, в 2022 і відклав анексію Криму на після Олімпіади в Пекіні.На цей раз Росія намагається знову втягнути в війну Білорусь проти України чи сусідів з ЄС. Наша розвідка попереджає про таку можливість.Але суспільство білоруське проти війни, Лукашенко впирається і тільки Сі може його переконати та дати гарантії безпеки і підтримки. Гарантії самого Путіна вже не коштують нічого.З цим пов'язана і поведінка Трампа. Після візиту до Сі він демонстративно заявляє, що не буде поставляти зброю і захищати Тайвань. А після зустрічі Сі з Путіним, що відновить поставки і проведе розмову з президентом Тайваню, чого американські президенти вже не робили років 30. Путіну потрібно перевернути шахівницю, знову залякати Європу і змусити припинити допомогу Україні, але без підтримки Китаю це нереально.Чи буде знову напад на Україну з Білорусі невідомо. Але чекати потрібно завжди. Хто один раз зрадив, зрадить знову.
👁 419 26-04-19 11:28
9. За відсіч супостату не скажу. На США і Канаду за мої роки тут не ставалося.Втім, наскільки я розумію, це вже не 18-те століття, і супостату Глоками не дуже можна дати відсіч. 10. Раз на кілька місяців (і тисяч смертей) стається випадок, коли хороший хлопець з пістолетом зупиняє поганого хлопця з пістолетом. Тоді це теж в новинах, і хто за зброю розганяють цю новину інтернетами як доказ блага зброї на руках. Втім, це відносно рідкісний випадок. Набагато рідкісніші, в сотні разів, аніж ті, що описані вище. 11. Якщо жити в поганому районі, де шанс бути застрінутим гопотою і пограбованим - високий, очевидно є резон мати Глок в кишені. Однак треба розуміти, що першими озброяться якраз гопники і неврівноважений сусід-алкоголік. І гопота буде гоп-стопити не словами і ножами, а вже витягнутими пістолетами.І сусід-алкоголік буде дєбоширити не кулаками, а пістолетом. ___ ЯК МОЖНА Не виключаю, що ситуація може бути дещо краща, якщо зброю не продавати в гастрономах всім, як у США і Канаді.Якщо для отримання Глока треба пройти купу медкомісій, купу регулярних навчать і тестів, і якщо населення матиме доступ до якісної психіатрії, то дещо зменшаться шанси "застрелив під гарячу руку" і "гопота з пістолетами замість кастетів". Приміром, у Швейцарії чи Норвегії, кажуть, не все так погано. Втім, Україна - не Швейцарія, і навіть не Норвегія. Але Україна не має і деяких особливостей притаманних США і Канаді. Як ви думаєте, якби в Україні легалізували зброю, вийшло б як у Швейцарії, чи як у поганих районах американських міст?
👁 512 26-03-12 19:51
Угорщина повернула захоплені інкасаторські автомобілі Ощадбанку. Гроші і цінності залишили собі.Тепер думаю вже ніхто не сумнівається, що це був банальний гоп стоп. Інакше б ніхто ніколи не відпустив інкасаторів і не віддав речові докази злочину - автомобілі. Якби для захоплення була хоч якась доказова база.Поведінка Орбана не дивує. Можна було чекати чогось більшого від російських політтехнологів в погонах, які приїхали йому допомагати на виборах. Замах на Сіярто, атака на парламент дронами Мадяра, не їх а нашого, чи щось в цьому роді. Найбільше дивує поведінка функціонерів і керівників країн Євросоюза. Захист інтересів Росії в ЄС, яка веде гібридну війну проти ЄС, державою членом ЄС. Добре - політика, правила в них такі. Хоча це і брехня. Але захоплення грошей і золота українського державного Ощадбанку Угорщиною - це вже державний бандитизм в Євросоюзі. І всі мовчать. Зруйнований ще один міф, про верховенство права в ЄС. Воно таке саме як в Україні - своїм все, ворогам закон.Альтернативи ЄС в України все одно немає, нам потрібен їх ринок і підтримка. Але ми повинні розуміти правила Євросоюза писані, а головне не писані і не допускати більше таких помилок, як інкасація грошей через недружню країну в надії що це ж ЄС, а значить закон. А він в них як дишло...
👁 437 26-03-09 06:14
Найбільша наша проблема - в нас зовсім не працює інститут Репутації. Причому в обі сторони, як погану так і гарну.І це не тільки про ноунеймів, які як таракани полізли в політику разом з Зеленським і Слугами Народу, але і про тих хто намагається на політиках чи волонтерах зробити хайп та розкрутити себе.Вся країна і навіть світ знає Госпітальєрів і Яну Зінкевич. За ними репутація героїв і чесних людей. І тут вилазить звідкись якесь незрозуміле Худецька - чи волонтер, чи журналіст, чи ХЗ хто і пише якусь маячню, що у Госпітальєрів щось не так зі звітністю, звинувачує Яну в привласнені донатів, вимагає показати документи, навіть таємні з розташуванням бригад, з якими працює фонд.З якого дива? Ти хто і що? Може ти ворог, може аферистка. Чому вони перед тобою повинні звітувати.Чому людина, яка за все життя нічим не заплямувала свою репутацію, має щось доводити кожному ноунейму.Це не демократія і прозорість, а бардак, хайпожерство. А можливо робота на ворога. Розвалити успішний фонд.Короче з такими Худецькими Яні потрібно не виправдовуватися, а розмовляти в стилі - а ти хто така і нах с пляжа. Інколи це найдієвіша стратегія. Кожному дбл щось доводити можна все життя і все одно знайдеться наступний.
👁 408 26-03-03 20:43
В Білому Домі зібрали військових, журналістів, політиків і Трамп виголосив промову по Ірану: "Давайте зараз віддамо шану нашим відважним військовим. І тут у залі у нас присутні люди, які прямо зараз перебувають на службі. Давайте поаплодуємо. Дякую. Дякую. Ось там у нас стоять наші чудові військові у нашій чудовій будівлі. Щоправда, будівля чудова. Бачите, як ми його відремонтували. Бачите, як тут тепер гарно стало. Ось тепер бачите, як у цьому залі стало гарно. А зачекайте ще трохи. Скоро тут вся будівля так засяє. Я не знаю, чи не вирішив ще з приводу дверей. Двері, можливо, міняти не будемо, бо двері й так дуже гарні. Штори ось хороші. Мені дуже подобається золото. Люблю, коли все із золота. І я вирішив, штори зробимо золотими. Загалом буде дуже красиво. А у мене великий досвід щодо оформлення. Тут буде найкрасивіша бальна зала у світі. І ви знаєте, моїй дружині, першій леді, не дуже подобається, тому що тут постійно шумлять, весь час якісь будівельні роботи. А мені подобається. Їй не подобається, а мені подобається. Я прямо обожнюю, коли йде будівництво, йде ремонт. І головне, що все, жодного додаткового навантаження на бюджет, ніякого додаткового навантаження для платників податків. Ми навпаки поки що йдемо з економією за кошторисом. І я обожнюю, я все це обожнюю. Люблю ремонт, люблю гроші. А дружина незадоволена. Я їй говорю: "Не хвилюйся, ще кілька місяців і все закінчиться". Цей сюжет пішов в новини. А що з Іраном. Та кому це цікаво, коли такий ремонт .
👁 447 26-02-21 11:40
Угорщина заблокувала 90 млрд для України від ЄС. О горе, що ми будемо робити.А може хтось згадає хоч один пакет допомоги Україні чи санкцій проти Росії, які Угорщина не заблокувала. І шо?А транзит нафтопроводом Дружба перекритий - правильно. Про це йде розмова з 2014 року, нарешті. Погрози припинити транзит палива і електроенергії в Україну, нагадують погрози польських фермерів. Зерно пішло через Румунію, там на ньому заробляють, поляки тепер ниють що втратили гроші.Комісари ЄС, до яких звернулись уніжєнниє і оскорбльонниє Орбан і Фіцо, зайняли нейтральну позицію. І да, але під обстрілами ремонтувати трубопровід то ні. Орбан передвиборчу кампанію зараз будує на ненависті до України. Що ми хочемо війни, а ЗСУ готується до вторгнення в Угорщину.Фіцо просто корупціонер, який думає як бабла зрубати і в тюрму не сісти. Словаччина в принципі в руслі ЄС до України.Орбан агент Кремля та ідейний ворог. Вибори в Угорщині - добре. Покажуть - це тимчасове явище від одного ублюдка і його партії чи позиція більшості угорців. І виходячи з цього Україна буде будувати свою політику.
👁 353 26-02-17 08:40
В Женеві тристоронні переговори. Буданову Медінський буде розказувати про пєчєнєгів, а Віткоффу Дмітрієв про те як вони з Трампом обогатяться на російських ресурсах, якщо допоможуть захопити українські території без бою.І те, і те лажа. На ці історичні анекдоти від кремлівських старців українці болт клали. А до предметної розмови росіяни ще не готові.Ну а 12 трильйонів баксів, які Путін обіцяє через якісь спільні проекти - це ж відкрита насмішка над Трампом. Із серії хай буде 12 мільярдів, ні мало, пиши трильйонів, повірить. Товарооборот між РФ і США три мільярди доларів, які трильйони. Енергетичне перемир'я теж навряд чи буде. Росіяни вимагають до нього включити безпеку танкерів їх тіньового флоту. А США не згодні. Це їх важель тиску на Венесуелу, Кубу, Китай, Іран і так далі, а не тільки росію.Путін все ще сподіватися на дух Анкоріджа і Трамп йому підіграє заявами різної ступені ідіотизму про те що українці повинні сісти за стіл переговорів. А ми де?Тому це все буде продовжуватися мінімум до літа. А там мають зійтися зорі. В США вибори, дупа в росії, наша неготовність, щось віддавати росіянам. Тоді і прчнуться предметні переговори.
👁 458 26-02-06 13:26
Заступник начальника ГРУ генерал Алєксєєва, якому сьогодні, в Москві, всадили три кулі в спину - був такою рідкісною сукою, що дуже багато хто хотів йому відплати.Наші спецслужби. Уродженець села в Вінницькій області, Алєксєєв займався розвід роботою і плануванням ударів повітряно-ракетних по Україні, в тому числі по рідній Вінниччині.Генерал Алєксєєв підписував гарантії азовцям в Маріуполі перед здачею в полон. Які потім ніхто не виконував, а наших полонених росіяни катували.Справедлива відплата за загинувших українців.Його шеф начальник ГРУ Костюков зараз веде переговори з Будановим в Абу Дабі. Ростріл його заступника - асиметрична відповідь на російські обстріли наших міст перед переговорами.Але українські спецслужби завжди брали на себе відповідальність після ліквідації генералів в Москві, а зараз мовчать.Можливо внутрішеі розборки. Алєксєєв був куратором Вагнера і особисто домовлявся з Пригожином і обіцяв амністію, якщо вони не підуть на Москву. А потім ліквідував Пригожина.Плюс звірства в Сирії, плюс отруєння Скрипалів в Британії, яким він теж керував.Дуже багато людей бажали смерті подонку. Нарешті прийшла відплата.
👁 420 26-01-31 09:51
Аварійні відключення електроенергії по всій країні. В Києві і Харкові зупинено метро. В Кишиневі і частини Молдови блекаут з-за падіння напруги в українській енергосистемі.Ударів не було великих останню добу. Відлига, мороз, обледеніння, аварії, частина квартир і будинків без опалення намагаються грітися електрикою, а навіть неушкоджена система на такі навантаження не розрахована, що вже казати про нашу аварійну, під час війни.Наші енергетики і не таке вже бачили та знають як виправити ситуацію. В Україну надійшло, як допомога, генеруючого обладнання на 1 ГВт енергії, це як один блок АЕС.Ну і спасибі містеру Трампу. Не знаю що на нього подіяло - сюжети по американському ТБ чи попросили наші посадовці, але він змусив Путіна припинити удари по енергосистемі в самий кризовий момент. Хоч ро.сійські нелюди і дуже незадоволені з-за цього своїм царем. Це показує що Росія ослабла і Путін дуже боїться розізлити Трампа. Не все так однозначно. Просто якщо наша стратегія кричати про свої проблеми, щоб світ бачив і допомагав та тиснув на росіян. То стратегія Кремля як можна глибше приховати свої невдачі і проблеми, щоб підтримувати міф аро спроможність воювати ще роками і вибити поступки територіями без бою.Тепер всім видно що Росія теж тріщить під проблема з-за війни. І потрібно протриматися.