Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ОК «РАДУГА 20»🏘
Added 06 Jan 2025

ОК «РАДУГА 20»🏘

@okraduga20
Number of subscribers: 2 976
Photos: 371
Videos: 39
Links: 41
Description:
🏘 Канал створений для інформування мешканців ж/м «Радужний - 2»; ℹ️ Також будемо публікувати суспільно важливу та корисну інформацію для мешканців всього масиву «Радужний»; ✅ Реклама, зворотній звʼязок - @dubovikovdenys Пн-Пт: 09:00-18:00
Source

ОК «РАДУГА 20»🏘 | Шановні мешканці ж/м Радужний! Є нагальна потреба в закритті збору на ...

Telegram community logo - ОК «РАДУГА 20» ОК «РАДУГА 20»🏘 @okraduga20
2 900 Views/Reach 2025-05-24 11:03 Message №330
Шановні мешканці ж/м Радужний! Є нагальна потреба в закритті збору на ремонт авто нашому мешканцю ‼️ Вся інформація нижче 👇 «Атенція, шановна спільното, зараз буде...ЗБІР :/ Збираю пенси, треба відремонтувати бібІки, цілих три машини, які катають наші поважні дупи по всіляким дуже (і не дуже) важливим справам.Маю надію наколядувати 140 к. Без будь-яких привязок до бригад чи підрозділів. Врешті, ви й так знаєте, що я служу писарем в штабі, десь на Львівщині. Але навіть нам, писарям, непросто, бо робота стресова та напружена, а, значить, треба інколи розслаблятися. Тоїсть їздить за випивкою і до женщін (бо пішки ходить давно не модно). То ж збираю гроші, бо треба навести в машинах марафєт- відполірувати, похімчистить, підсвітку зробить красіву, щось типу "звьозднава нєба", як в Rolls-Royse.... Прохання донатить акуратно, без перебору, з паперового стаканчика кави чи кухля світлого нефільтрованого, не тре лупашить всю зарплату, а то зара побіжите тягнути в бабці замотаного в хустинку конверта, що відкладала собі з пенсії на пам'ятник... А якщо назбираєм ну сильно багато- куплю собі мотика! Красівого якогось, італійця, навЄрно. Потім буду пускать пофоткатися, чи покатаю бесплатно якусь красіву підпищицю...»4441 1111 2417 6425https://send.monobank.ua/jar/68agm9nTnU