Source
ОК «РАДУГА 20»🏘 | Шановні мешканці ж/м Радужний! Є нагальна потреба в закритті збору на ...
2 900 Views/Reach
2025-05-24 11:03
Message №330
Шановні мешканці ж/м Радужний! Є нагальна потреба в закритті збору на ремонт авто нашому мешканцю ‼️ Вся інформація нижче 👇 «Атенція, шановна спільното, зараз буде...ЗБІР :/ Збираю пенси, треба відремонтувати бібІки, цілих три машини, які катають наші поважні дупи по всіляким дуже (і не дуже) важливим справам.Маю надію наколядувати 140 к. Без будь-яких привязок до бригад чи підрозділів. Врешті, ви й так знаєте, що я служу писарем в штабі, десь на Львівщині. Але навіть нам, писарям, непросто, бо робота стресова та напружена, а, значить, треба інколи розслаблятися. Тоїсть їздить за випивкою і до женщін (бо пішки ходить давно не модно). То ж збираю гроші, бо треба навести в машинах марафєт- відполірувати, похімчистить, підсвітку зробить красіву, щось типу "звьозднава нєба", як в Rolls-Royse.... Прохання донатить акуратно, без перебору, з паперового стаканчика кави чи кухля світлого нефільтрованого, не тре лупашить всю зарплату, а то зара побіжите тягнути в бабці замотаного в хустинку конверта, що відкладала собі з пенсії на пам'ятник... А якщо назбираєм ну сильно багато- куплю собі мотика! Красівого якогось, італійця, навЄрно. Потім буду пускать пофоткатися, чи покатаю бесплатно якусь красіву підпищицю...»4441 1111 2417 6425https://send.monobank.ua/jar/68agm9nTnU