Source
ОКоло TV | Нардепи, які жаліються на втому від роботи, за останній рік накупили н...
174 Views/Reach
2026-04-10 13:13
Message №37019
Нардепи, які жаліються на втому від роботи, за останній рік накупили нових автівок на 100 млн грн і оформили їх на дружин чи компанії, — «Bihus.infо».Наприклад: Олег Кулініч узяв Mercedes-Benz V300D 2025 року за 5,4 млн. Олександр Сухов — BMW X5 2025 року за майже 5 млн грн (вартість перевищує весь річний дохід його родини). Борис Приходько задекларував відразу 2 авто: Lexus LX 600 2023 року і Porshe Panamera 2024 року (ціна — $60 тис, хоча в 2023 році це ж авто продавалося за $138 тис). Таку різницю вартості депутат пояснив «здешевшанням». Купівлю нового Lexus він аргументував необхідністю роботи з виборцями. Сергій Лабазюк і Петро Юрчишин показали по Range Rover 2025 року (~ 8 млн грн). Володимир Гевко — Audi Q8 2024 року (понад 4 млн грн). Юрій Кісєль, який має підозру від НАБУ, вказав у декларації 2 Lexus 2024 років випуску. Сукупно автопарк родини торік оновився орієнтовно на 160 тис-200 тис $. Вадим Столар — Mercedes-Benz G 580 2025 року (8,8 млн грн) і Lexus LM350H 2025 року (~5 млн грн). Окрім цього, у його користуванні є ще 5 авто. Сергій Тарута пересів на електричний BMW I7 xDrive60 2024 року за майже 5 млн грн.