Source
На лезі Оккама🇺🇦 | Забула вчора похвалитися. Була на черговій зустрічі із класними Гліба....
44 Views/Reach
2026-04-24 12:49
Message №6278
Забула вчора похвалитися. Була на черговій зустрічі із класними Гліба. Отримала задоволення.По-перше, від виразу їх облич, коли я дістала ті самі папери від незалежної психологині. У людей аж пара з вух пішла. В мене хвилин п'ять активно і швидко говорили німецькою, навіть руками махали від повноти почуттів. Нагадаю, незалежна спеціалістака вибірково побувавши декілька днів на уроках, таємно спостерігала за Глібом, а потім протестувала йогота написала звіт, що проблема не в моїй дитині і тим паче не в його інтелектуальних здібностях, а в оточенні, та рекомендувала змінити клас. Класні емоційно не погоджувалися зі звітом. Типу, вони будуть писати у цей центр, хай виправляють звіт.Кажу, ви хочете ще одне обстеження? Їх попустило. Сказали ні, але хочемо щоб змінили формулювання, бо деякі висновки їм не подобаються. Я, нажаль, не можу оцінити формулювання, мені знання мови не дозволяє, але тепер прям цікаво, що ж там написано, що їх так підірвало. Дізналася від іншої Глібової вчительки, що коли психологиня була на її уроці, малий як раз дуже активно працював. Була його улюблена тема по зоології, так що він навіть під забув свій страх перед мовою та хизувався енциклопедичними знаннями про тварин. Я б дорого дала, аби побачити вираз обличчя психологині, якій класні розказували, що Гліб у розвитку на рівні младшокласника. Потім виявилося, що малий спілкується з учнями з інших потоків ( тут учні з усього потоку розподіляються по різним предметам, які хто обрав, а клас, як клас збирається тільки на основних), що характерно, з тими, хто його не чіпав. Версія про те, що Гліб у соціальному плані недорозвинений теж провалилася. А тут ще знову ж таки, вчителька з іншого предмету почала розповідати, що на її курсі малий спілкується із різними учнями і назвала декілька імен, які навіть я від малого не чула у розповідях про школу. Глібів класний на це видав: Але коли Гліба гукають грати у футбол, він відмовляється!Я: Звісно, знову наша основна проблема, що малий забуває форму на фізкультуру. Інших немає. Вже вдома я витягла з малого, що виявляється, він відмовляється грати у футбол, бо однокласники дуже сильно б'ють по м'ячу та декілька раз поцілювали йому в живіт. Бо вчитель ставить малого, який у футбол не грав і не любить, воротарем. Просто Гліб мені не жалівся.Сука. І правда, чому він відмовляється грати із цими людьми? Ніяких припущень. Але, на щастя, цей сюр підходить до кінця. Малого з наступного року переведуть у інший клас і до інших класних вчителів. Алілуя! Я знаю з чого виросли ноги у проблем Гліба із однокласниками. Але я уявити не можу, чого його в зубах носять класні. Бо малий не з тих, хто доводить вчителів. Хріна лі вони так у малого вчепилися і намагалися довести, що він ледве не розумово відсталий та соціально некомпетентний. Щоб що? З іншого боку, я багато разів тут чула, що над українськими дітьми знущаються в школі. Але гавкатися зі школою стали лише я і ще одна мама. Вона взагалі підключала поліцію, але у розмові зізналася, що не певна, що подолає цю всю бюрократію, та як що що, готова забрати дитину і взагалі переїхати і інше місто. Від інших я чула лише: "Ну а шо ми зробимо? Хай діти між собою вирішують." ( Потім ці самі люди розказують, що діти з ними не розмовляють, почали пити, бо ж слабоалкоголку і пиво продають починаючи з 16, пропадати ночами та що з ними робити не зрозуміло).Може ці вчителі теж очікували, що я не буду битися за свою дитину? А коли почала, подумали, що злякаюся, раптом малого і справді визнають із якимись відхилиннями, а це питання потім усе життя? Не беруся сказати. Але цікаво. Дуже цікаво, чому дорослі люди можуть настільки ущемитися на дитину.Звісно, потрібно ще діждати остаточних паперів про перевод, та власне, дотягнути до кінця року. Але я вам передати не можу, як приємно було дивитися вчора, як у класних підгорає.