Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - На лезі Оккама🇺🇦
Added 13 Sep 2021

На лезі Оккама🇺🇦

@okkamblade
Number of subscribers: 65
Photos: 2,620
Videos: 73
Links: 976
Description:
Відсічемо зайве! Все буде Україна! Особисті писати сюди: @veta_noir ;)
Source

На лезі Оккама🇺🇦 | Мене виховували з точки зору "треба", "хочеш не хочеш, мусиш", "я - ос...

Telegram community logo - На лезі Оккама🇺🇦 На лезі Оккама🇺🇦 @okkamblade
50 Views/Reach 2026-03-27 06:21 Message №6227
Мене виховували з точки зору "треба", "хочеш не хочеш, мусиш", "я - остання літера абетки". Тобто, у якому б стані ти не була, спочатку справа: навчання, робота, побут. Спочатку те, що для всіх, те, що є обов'язком. При такому підході "помри, але здохни" — майже гасло. Бо організм довго існувати в такій парадигмі відмовляється і ламається. І на відновлення витрачається особистий час. Той самий, який зазвичай люди витрачають на відпочинок, відпустку, задоволення, зустрічі з друзями, тощо. Більш того, родина наполягала, аби я відмовлялася від розваг, аби підлататься. Це ж логічно. Це турбота. От і виходить, що як працювати — ти в будь якому стані годний. А як розважатися, чи займатися тим, чим подобається: "Куди ти у такому стані?"І вилізти з цієї парадигми дуже складно. До чого це я? Це моя дитина повернулася зі шкільної подорожі. Аж прозора, із свинцовими колами під очіма, диким головним болем і текстом:" 37К кроків за день. Ніколи більше." Але із незабутніми враженнями, купою історій про нове коло спілкування, захватом від нового міста та величних пам'яток античності. І обгорілим носом. ) І я дивлюся на неї і думаю: "От що я за мати, малу, після запалення легенів, у таку важку подорож, контакти із багатьма незнайомцями... А як же імунітет? А як же відпочити?" Потім згадую все те, що описала вище і думаю: " Як би була можливість, я б її на довше відправила, або ще куди-небудь, бо такі враження лікують краще, ніж сидіння вдома."