Source
«ΔЕМОКРАТИЧНА» РЕСПУБЛІКА ОКІНАВА | Давненько не було розіграшів ніштяків.До мене звернувся боєць 3 ОШБР, ...
277 Views/Reach
2025-02-03 18:05
Message №42208
Давненько не було розіграшів ніштяків.До мене звернувся боєць 3 ОШБР, який раніше грав у варгейми в Харкові.Їм потрібні гроші на ремонт автівок для виконання серйозних задач.Розіграш буде йти місяць, щоб мати змогу назбирати побільше грошей для ремонту. А розігрувати будемо дещо потрібне кожному хоббісту: набори для оформлення баз та створення терейну. Дві здорові коробки начинені якісними комплектуючими і розхідниками від відомих Army Painter.-Gamemaster: Dungeons & Cavern Core Set-Gamemaster: Snow & Tundra Terrain KitЯк і сказав пан у відеозверненні, переможців буде двоє, перший зможе обрати, який саме набір він бажає.В доповнення, обоє переможців отримають по колекційній монеті Третьої Штурмової.Правила як завжди прості: 50 грн донат на банку = один квиточок для участі в лотереї. Більше квиточків, більше шансів виграти.☘️Робите донатик - ставите плюсики в коментарях (50 грн це один +, якщо більше, то більше плюсів), скріншот донату зберігайте собі.https://send.monobank.ua/jar/7i7XZf96mC