Source
Офіцер | Не бачу ніякого сенсу, коли вже ось-ось розпочне свій відлік п'ятий рі...
120 000 Views/Reach
2026-02-23 20:50
Message №6714
Не бачу ніякого сенсу, коли вже ось-ось розпочне свій відлік п'ятий рік війни, ставити за одиницю виміру успіхів на полі бою - відбиті квадратні кілометри територій, тим більше у співставленні з успіхами противника ми значно поступаємось, особливо коли СОУ ведуть оборонні бої по всій ЛБЗ і бої наступального характеру в оперативному масштабі малоймовірні найближчим часом в силу обстановки та особливостей даного етапу війни.Вибачте за прямоту, але краще вже буде пишатись наведенням порядку в організаційній структурі війська, в його забезпеченні необхідними засобами, призначення на посади дійсно компетентних людей, що в сукупності надасть можливості підрозділам продовжувати оборонний бій і навіть нарощувати засоби та ресурси, ніж намагатись при першій же нагоді озвучувати цифри площі звільнених територій, проте до звільнення цих земель ще дуже далеко, бо вони повністю розбиті, а мирне життя туди повернеться не скоро.p.s. реально звільнені та реанімовані до нормального життя лише ті території, які були деокуповані впродовж 2022-го року.Офіцер ✙ | Підписатись