Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АТ "Чернівціобленерго"
Added 14 Jul 2024

АТ "Чернівціобленерго"

@oe_cv_ua
Number of subscribers: 22 761
Photos: 12
Videos: 2
Links: 2
Description:
АТ "Чернівціобленерго" Наша адреса: 58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А CALL-ЦЕНТР тел. (0372) 584-980 тел. (099) 230-99-00 тел. (067) 230-99-00 [email protected]

👥 Number of subscribers

22 761
Average/Day:: -9
Average/Week:: -84
Average/Month:: -500

👁️ Average views per message

10 433
Average/Day:: 9,850
Average/Week:: 11,156
ERR: 45.84%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🙄 Про хибні посилання Ви запитали: Видалила бот, ввела знову Чернівціобленерго, ввела код, який мені висвітився, написали чекати приблизно годину, пройшло вже 15 годин – нічого...👋 Друзі, жодних паролей чи кодів для реєстрації в телеграм-боті Чернівціобленерго ми НЕ висилаємо і НЕ вимагаємо. На жаль, пані завантажила хибний бот, який не лише не дає доступ до послуг Обленерго, а й може бути шкідливим для гаджета. Відомо, що в мережах світової інтернет павутини працюють шахраї, які створюють дублікати оригінальних сторінок популярних контентів. Тому нам з вам треба бути дуже обережними і постійно уважними.Ми будемо вам постійно нагадувати наш оригінальний телеграм-бот, щоб ви мали вільний доступ до послуг Обленерго, могли внести показники і знати достовірну інформацію https://t.me/oblcv_bot😇 Щодо пані, то ми вирішили її проблему, тож усі можемо видихнути і далі вільно користуватися нашими оригінальними ресурсами. Якщо-що, звертайтеся.🧘‍♀️ Спокою та рівноваги бажаємо цій пані та усім вам)) Працюємо…
👉 У цей час в районі доволі активно розбудовувалися електромережі та здійснювалася електрифікація місцевих підприємств. У збірці наказів збереглася низка документів про відрядження до Кіцманя фахівців з технагляду за капітальним будівництвом, комісій з прийому та передачі в постійну експлуатацію побудованих ліній електропередач, електроустановок ПЛ-10 кВ, підстанцій 110/35/10 кВ. До кінця 1963 року енергетики району оперативно завершили роботи з електрифікації десятків колгоспів, мережі відділів «Сільгосптехніки», Неполоківського хлібоприймального пункту, Кіцманського рибогосподарства, заживили кілька сіл району.👉 Наприкінці року за «виконання плану за основними показниками, за зниження собівартості 1 кВт/год реалізованої електроенергії … преміювати у розмірі 40% основної зарплати за листопад директора Кіцманського РЕМ тов. Мірченко В.Г, головного інженера тов. Романіка В.І і ст. бухгалтера тов. Марковського І.М» (наказ №301, 26 грудня 1963 р).🙄 Щоправда, цим же наказом за «несвоєчасну звітність» з кожного по 10% премії відібрали… Такі були справи, малята)) Це ми до того, що є нагода привітати друзів, земляків та колег з днюхою!!! Вітаємо усіх))
Що діється в рідній енергосистемі? Повідомляємо: все під контролем – споживання відповідає сезонним очікуванням, ремонти на об’єктах тривають, енергетики усієї країни відновлюють пошкоджене внаслідок обстрілів обладнання. Друзі, робота з відновлення енергосистеми триватиме ще не один місяць, це дуже копітка і багатогранна масштабна робота, бо маємо справу з високотехнологічним устаткуванням, яке на складах не знайти. Тому, поки завдання з відбудови зруйнованих об’єктів та створення сталого запасу в енергетиці не завершені, є потреба в ощадливому використанні електроенергії буквально у кожній домівці: будь ласка, 🙏 перенесіть користування потужними приладами на сонячний період доби, це важливо! 👋 Краяни, нагадуємо: ми працюємо щодня. Тому на вихідні 26-27 квітня запланували роботи, через які маємо знеструмити обладнання 👉 на окремих вулицях у Чернівцях та по 👉👉 Вижницькій, Глибоцькій, Новоселицькій, Сторожинецькій й Хотинській дільницях: більше на нашому сайті у рубриці Інформація про відключення – Планові.🤔 Пам’ятаємо, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, про зміни звісно, повідомимо.Дякуємо, що чуєте нас))
Малий Дихтинець, 218 наших друзів абонентів поки без струму, бо працюємо на місцевій підстанції. Заміна трансформатора потребує кількох годин турботи, тому ще трохи просимо вас потерпіти. Хоча це аварійна ситуація, ми маємо запас обладнання і виробничі бригади Обленерго готові до роботи - тому трохи часу і ви матимете світло.👉 Ще зранку цього вівторка працюємо на "десятці" у селі Горбівці: тут відновлюємо обірвані проводи та заодно монтуємо додаткові проміжні опори, щоб зменшити відстань між прольотами. Роботи маємо чимало,тому працюємо. 👋 А ви, друзі, якщо незаплановано зникло світло, не терпіть пів дня, а зачекайте кілька хвилин, і якщо не спрацює автоматичне заживлення, повідомте про відсутність електроенергії нашим операторам колцентру (0372) 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900.📌 Про заплановане знеструмлення ми вас попереджаємо на своєму сайті у рубриці Інформація про відключення - Планові. Користуйтеся на здоров'я будь-який час доби, бо ми розміщуємо інформацію за 5 діб до початку робіт 👍
Хто ще не розібрався, друзі, нагадуємо, що повідомлення про «без обмежень для всіх груп споживачів» інформує вас про те, що графіки погодинних відключень (ГПВ) не передбачаються. Ще поки ситуація в енергосистемі зберігається непевна через постійні спроби країни терористів зруйнувати українські об’єкти енергетики – імовірність повернення стабілізаційних обмежень можлива. Ви пам’ятаєте, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, тому ми з вами готові до будь-яких сценаріїв. Але, щоб ви могли планувати своє життя, ми щодня повідомляємо вам чи плануються ГПВ: на щастя не плануються. Краяни, 👉 графіків нема, але відключення в мережах мають бути👈, бо планові роботи з технічного обслуговування та ремонт обладнання не виконуються під напругою. Про планові роботи можете дізнатися у нас на сайті у рубриці Інформація про відключення – Планові.👋 Наостанок про вихідні: завтра, у суботу 19 квітня ще виконуємо певні завдання в мережах області з обов’язковим знеструмленням обладнання по Вижницькій, Новоселицькій, Глибоцькій та Кельменецькій дільницях. 🥰 Проте на 20 число жодних робіт не плануємо (але при аварійних ситуаціях – все-одно ми на посту). Тож святкуйте, відпочивайте, нехай Великий день у кожній вашій домівці буде світлим!
Ми обіцяли підсумувати обсяг виконаної роботи упродовж учорашньої негоди. Власне, самим цікаво, що то було учора і як ми змогли впоратися. А таки, змогли! 🙄 Друзі, учора був майже армагедон, про таку ефективність (а саме, – кількість ліквідацій за якихось 12 годин) ще пару років тому ми з вами могли мріяти. Розуміємо, що декого з вас, кому випало чекати до 10 годин на світло, наші одкровення можливо не вражають, – дуже перепрошуємо за вимушену відсутність світла в умовах холоду. Але повірте, наші аварійні та вахтові бригади, диспетчери й оператори колцентру зробили усе можливе та більше, щоб час очікування на світло скоротити до максимуму.💪 Усі працювали у режимі понад зусиль: 10 квітня упродовж дня ліквідували 38 пошкоджень у високовольтних мережах області й повернули напругу мешканцям 61 населеного пункту. Деякі знеструмлення допрацьовували вже пізно-пізно ввечері, як наприклад в Ошихлібах, Іванківцях чи Ванчиківцях, де була дуже серйозна аварійна ситуація: хоча це лише одна мить з десятків історій по всій області – упало дерево на опори й обірвало проводи.🙏 Усім спасибі! Дякуємо працівникам Обленерго і дякуємо вам, наші споживачі за розуміння і витримку. Робимо свою роботу добре…
Друзі, ми з вами свідки, що коїться надворі – пориви вітру, сніг з дощем і холод – тож маємо перші «ластівки»: аварійні вимкнення в мережах області. 👉👉 Станом на зараз (10:00 четверга), знеструмлено п’ять ліній 10 кВ у Вижницькій дільниці. Унаслідок цього поки без напруги мешканці сіл Виженка, Чорногузи, Іспас, Берегомет, Мигово і частково міста Вижниця. Також аварійно вимкнені лінії, які живлять споживачів у селах Брусеньки та Н. Станівці; на хуторах Німчич й Затінь; у селах Красноїльськ, Ст. Красношора; Чудей і трохи в Їжівцях.Дорогі наші, з такою погодою ще можуть бути нові аварійні знеструмлення. Як правило, це відбувається ланцюговою реакцією: ми відновлюємо живлення в одному місці, слідом виникає знеструмлення в кількох інших. Тож сьогодні для нас складний день, поки триватиме негода, аварійні ситуації в електричних мережах ще виникатимуть. Краяни! Ми працюємо. Для подібних ситуацій у нас відпрацьований алгоритм дій: крім аварійних бригад, які завжди напоготові, ми долучаємо до відновлювальних робіт й вахтові бригади Обленерго разом з технікою. Тож підсилюємо свої можливості, щоб подати напругу усім аварійно знеструмленим споживачам, щойно буде технічна можливість.👋 Нагадуємо: наш колцентр працює цілодобово (0372) 584-980, 067 230-9900, 099 230-9900, телефонуйте. Ми працюємо
Щодо примусових обмежень у деяких регіонах: ці вимушені заходи пов’язані із ракетно-дроновими атаками рашистів по об’єктах генерації та передачі електроенергії. При нагоді хочемо нагадати, 👉👉 аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах тривають у більшості областей країни. Крім того, через гарну зимоньку споживання зросло. Відтак, є дуууже велика потреба в ощадливому використанні електроенергії у денний період з 7:00 до 20:00 буквально у кожній домівці🙏📌 Оскільки енергооб’єкти у різних регіонах взаємозалежні, а ситуація в енергосистемі може змінюватись, тож нам з вами треба бути готовими до того, що ці зміни можуть торкнутися й Чернівецької області. Зі свого боку обіцяємо оперативно вас інформувати і зробити усе від нас залежне, щоб усі ви мали світло. Нагадуємо про планові роботи, які виконуємо щодня, у вихідні маємо планові завдання по Вижницькій, Заставнівській, Сторожинецькій та Хотинській дільницях – інформація вже є на сайті.👋 Друзі, якщо трапиться непередбачуване вимкнення, сміливо телефонуйте до колцентру (0372) 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900. 🤝 Ми – на зв’язку!
📌 Ви запитали.... Великий Кучурів, сьогодні знову вимкнули, вчора ввімкнули в 20.15 замість 17:00, як було в графіку. Зима. Холодно. Ціле село без світла... 👉 Учора (4 лютого), справді увімкнули лінію трохи пізніше через вимушені обставини – планові роботи дещо затягнулися. Перепрошуємо.👉 Наразі по Великому Кучурові і деяких сусідніх селах тривають масштабні роботи з будівництва високовольтної лінії ПЛ-10 кВ, перебудови трансформаторної підстанції та оновлення електричного обладнання у якому чимало й супутніх завдань – встановити нові електроопори, протягнути провід, оновити арматуру, здійснити перемикання тощо. 👋 Друзі, реалізація масштабних завдань завжди потребує багато зусиль, зосередженості та часу. Саме тому іноді планові відключення за конкретним напрямком можуть тривати кілька днів поспіль. З поспіхом якісно виконати завдання не вийде. Тому просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Зрештою, усе це робиться для вас, наші споживачі. Адже будівництво та оновлення лінії надалі підвищать ефективність роботи електромереж, значно покращать якісні параметри напруги та надійність електропостачання у ваші домівки.Тож, ми працюємо.
🤔 Друзі, декого з вас могли налякати жахачки про повернення графіків через похолодання, які поширюють тз «експерти». Справді, надворі зима і навантаження на енергосистему зросло, бо споживання велике, а частина енергетичного обладнання перебуває в ремонті. 👍 Авжеж помірковані «мінуси» наша енергосистема витримає. Крім того не забувайте, що ми та усі енергетики країни цілий рік посилено працювали, щоб підготувати обладнання до зимового навантаження, тож ми з енергосистемою зими не боїмося. Та все ж, відключення можуть повернутися 👉 ТІЛЬКИ через ракетно-дронові обстріли та руйнування рашистами об’єктів енергетики України. Можуть бути превентивні відключення, можуть бути локальні аварійні обмеження, щоб убезпечити електричні мережі від перевантаження – лише через те, що частина обладнання пошкоджена, а те, що залишається в роботі – може не справлятися.👋 Друзі, навіть якщо будуть застосовані ГПВ (погодинні відключення), це будуть тимчасові ситуативні обмеження. Тож разом з вами будемо готові до різних ситуацій. А поки: 👉👉 не забуваємо дозувати витрати електроенергії з 07:00 до 22:00, та взяти собі за звичку – вмикати потужні прилади по черзі. Завжди. Зміни можуть статися будь-який час, про них оперативно повідомлятимемо.