Source
АТ "Чернівціобленерго" | Друзі, в мережах можуть виникати аварійні вимкнення, навіть у тиху сон...
8 500 Views/Reach
2024-10-21 09:18
Message №2250
🤔 Друзі, в мережах можуть виникати аварійні вимкнення, навіть у тиху сонячну погоду. Наприклад, учора 20 жовтня (неділя) було нетривале вимкнення через технологічне порушення в мережах 10 кВ Вижницької дільниці. Проте, наші аварійні бригади впоралися дуже швидко, тож за 40 хвилин мешканцям району повернули електропостачання. Крім цього, було аварійне вимкнення у шести населених пунктах Глибоцької та Кіцманської дільниць через пожежі. Тобто, на вимогу рятувальників ми вимушено знеструмили 3315 споживачів, які аварійно перебували без світла від 45 хвилин до 1,5 години. Нібито недовго. Але, це доволі тривожний сигнал, бо зараз через похолодання люди почали масово користуватися нагрівальними електричними приладами. 👋 Друзі, закликаємо дуже виважено користуватися електронагрівальним обладнанням – перевірте їхню справність та не залишайте увімкнені пристрої без нагляду. Дякуємо за вашу уважність.❗ Головне на сьогодні, 21 жовтня: енергосистема працює збалансовано. В години максимального споживання зберігається дефіцит потужності, тому просимо користуватися потужними електроприладами у денний період доби – з 10:00 до 16:00. ‼️ Не забуваємо, що росіяни продовжують регулярно обстрілювати об’єкти енергетики, у деяких регіонах у суботу (19.10) були застосовані графіки вимкнень (ГАВ), які застосовуються без попередження.👍 Про всі зміни і поточну ситуацію оперативно вас інформуємо. Працюємо.