Source
АТ "Чернівціобленерго" | Друзі, ви бачите, що волога погода на Буковині дещо затягнулася. Якщо ...
7 100 Views/Reach
2025-05-09 06:57
Message №2702
👋 Друзі, ви бачите, що волога погода на Буковині дещо затягнулася. Якщо такий чудовий поміркований дощ є золотим для довкілля і дуже ефективно наповнює водойми, то для роботи електричного обладнання він є певним чином викликом. Тому щодня по області ліквідовуємо по кілька аварійних вимкнень в мережах 10/0,4 кВ. Здебільшого ми швидко ліквідовуємо незаплановані знеструмлення, тож зазвичай вам не доводиться довго чекати на світло.👉 Сьогодні вранці наші аварійні бригади вже виконали певний обсяг робіт. Наразі працюємо над аварійно-відновлюваними роботами у мікрорайоні Садгора, що у Чернівцях. Йдеться про аварійне знеструмлення вулиць (десь частково, десь повністю): Дорошенка, Петровського, Ярослава Мудрого, Привокзальну, Кабурлицького, Байкальську, Калинову, Северина.На жаль, тут нема можливості виконати перезаживлення резервними лініями, тому просимо споживачів трохи терпіння – ми обов’язково виконаємо роботу якнайшвидше.👉 Ще станом на ранок у Новодністровську 16 споживачів чекають на електрику, ми тут теж працюємо, скоро буде світло! ❗Нагадуємо, що українська енергосистема продовжує відновлюватись після масованих атак рф. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають і ще триватимуть надалі. Запасу, який міг би підстрахувати нас з вами при різкому збільшенні споживанні, – поки нема. ☝ Тому все ще дуже важливо ощадливо використовувати електроенергію у години ранкового та вечірнього максимумів 👉 не вмикайте потужні прилади одночасно. За можливості плануйте роботу електротехніки на денний період доби: з 11:00 до 17:00. 🙏 Дякуємо, що дослухаєтеся