Source
АТ "Чернівціобленерго" | Друзі, декого з вас могли налякати жахачки про повернення графіків чер...
6 900 Views/Reach
2025-02-03 08:19
Message №2523
🤔 Друзі, декого з вас могли налякати жахачки про повернення графіків через похолодання, які поширюють тз «експерти». Справді, надворі зима і навантаження на енергосистему зросло, бо споживання велике, а частина енергетичного обладнання перебуває в ремонті. 👍 Авжеж помірковані «мінуси» наша енергосистема витримає. Крім того не забувайте, що ми та усі енергетики країни цілий рік посилено працювали, щоб підготувати обладнання до зимового навантаження, тож ми з енергосистемою зими не боїмося.❗ Та все ж, відключення можуть повернутися 👉 ТІЛЬКИ через ракетно-дронові обстріли та руйнування рашистами об’єктів енергетики України. Можуть бути превентивні відключення, можуть бути локальні аварійні обмеження, щоб убезпечити електричні мережі від перевантаження – лише через те, що частина обладнання пошкоджена, а те, що залишається в роботі – може не справлятися.👋 Друзі, навіть якщо будуть застосовані ГПВ (погодинні відключення), це будуть тимчасові ситуативні обмеження. Тож разом з вами будемо готові до різних ситуацій. А поки: 👉👉 не забуваємо дозувати витрати електроенергії з 07:00 до 22:00, та взяти собі за звичку – вмикати потужні прилади по черзі. Завжди. ☝ Зміни можуть статися будь-який час, про них оперативно повідомлятимемо.