Source
ОДУВС | 2️⃣9️⃣-річний Денис Горбач, випускник Автошколи для людей з інвалідніс...
1 200 Views/Reach
2024-08-02 12:57
Message №7831
2️⃣9️⃣-річний Денис Горбач, випускник Автошколи для людей з інвалідністю ОДУВС, успішно склав практичний іспит в ТСЦ МВС та отримав посвідчення водія категорії В.🔹Денис з міста Каховка Херсонської області, але в Одесі живе вже майже 10 років, адже вищу освіту здобував в НУ «Одеська політехніка». Наразі зараз працює програмістом.«Отримати посвідчення водія я мріяв ще до травми, а після нещасного випадку, шість років тому, вже через деякий час почав шукати, які є можливості в Одесі. На той час їх не було, а на сьогодні така Автошкола є, - розповідає Денис. – Тепер я планую придбати автомобіль, адже це мені додасть більше свободи у діях. Хотілося б подорожувати Україною після того, як наберусь досвіду керування, та і загалом мати автомобіль в наших реаліях - це дуже гарна опція».💬«Такі Автошколи стовідсотково потрібні, тому що у людей з інвалідністю потреби такі самі, як і у звичайних людей, або навіть більші. А мати можливість керувати автомобілем додає самостійності в цьому житті», - переконаний Денис.