Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 46 бригада (46 оаембр)
Added 14 Jul 2024

46 бригада (46 оаембр)

@odshbr46
Number of subscribers: 7 658
Photos: 716
Videos: 217
Links: 802
Description:
Неофіційний канал бригади. Пишемо з опорою на досвід і обстановку. Зв'язок/надіслати свій медіаконтент https://t.me/oaembr_46_bot Резервний канал https://t.me/oaembr46zsu
Source

46 бригада (46 оаембр) | ️ Найбільш масштабний обстріл Києва з боку московитів 🇷🇺 Писати, що мо...

Telegram community logo - 46 бригада (46 оаембр) 46 бригада (46 оаембр) @odshbr46
4 800 Views/Reach 2026-05-24 11:31 Message №2372
☢️ Найбільш масштабний обстріл Києва з боку московитів 🇷🇺 Писати, що московити — це гнилі виродки, які існують тільки для того, щоб їх знищувати — немає сенсу. Про це і так всі знають, а вони це кожного дня доводять. 🔴Суть в іншому. Немає сенсу домовлятися з московитами і давати проводити паради чи якісь інші заходи. Все це готувалося якраз до подій 9 травня. Вони не використали це тоді, але вони використали це сьогодні. Знайти привід для них — це не проблема, адже вони живуть в своєму хворому світі, де панує брехня, лицемірство та хвора уява. ❗️ Сьогодні це було показово, але, на жаль, це не перший приклад брехливості московитів. Українці вже століттями відчувають її і не вірять жодному слову. Залишилося це якось запихнути в голови наших деяких «партнерів». 🛑Це вчиняє не тільки путін, а весь московський народ, який насолоджується в коментарях і постах прильотами в Києві, пишучи «Кієв нікогда нє будєт спать». ⛳️ Ми мусимо відповісти на ці удари. Ми мусимо показати силу, бо тільки цю «мову» розуміють кацапи. москва та інші міста московії вже давно не повинні спокійно спати. І мусимо запамʼятати нарешті назавжди — кожен привід для «перемирʼя» або поступка для москви — це дати їм можливість нас вбивати більше. Маємо бути завжди на крок попереду, хто б що не казав, адже у цій війні за свою країну найцінніше — життя, віддають тільки українці. ℹ️ Ми нікому нічого не винні, і тим паче не мусимо комусь щось демонструвати і доводити. Ми це вже давно зробили десятки разів. І варто нагадати — це на нас напали, не ми маємо робити перші кроки. ❗️московити не люди.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас