Source
🚨Одеський Маяк | Кіпер Одеської області повідомив громадськість про наступне:Тривають р...
316 Views/Reach
2025-12-14 09:37
Message №69282
Кіпер Одеської області повідомив громадськість про наступне:Тривають роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки та підтримки населення.Протягом доби енергетики частково відновили електропостачання об’єктів критичної інфраструктури в Одесі та області.За резервними схемами електропостачання повернуто для майже 100 тис. абонентів.Енергетики по всій області працюють цілодобово для якнайшвидшого відновлення світла, тепла і води.Влада на всіх рівнях вживає всіх можливих заходів для стабілізації ситуації та відновлення базових послуг.В області розгорнута широка мережа Пунктів незламності для підтримки людей.Станом на 10:00 14 грудня в Одеській області функціонує 760 Пунктів незламності, з них 410 — у місті Одеса.За минулу добу Пункти незламності в області відвідали 41 309 осіб, у тому числі 27 350 — в Одесі.На період ліквідації наслідків атаки в Одесі продовжується підвіз води до визначених локацій.Продовольче забезпечення стабільне: у магазинах наявні всі необхідні продукти та хліб, хлібозаводи працюють у штатному режимі.У торговельних мережах є питна бутильована вода, ажіотажного попиту не спостерігається; на їх базі також функціонують Пункти незламності.Ситуація з пальним стабільна: паливо на АЗС у наявності, підвезення організоване; незначні черги пов’язані із заправкою каністр для генераторів.Банківська система працює у звичайному режимі, банкомати функціонують.