Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Одеська кіностудія // Odesa Film Studio
Added 06 Jan 2025

Одеська кіностудія // Odesa Film Studio

@odesafilmstudio
Number of subscribers: 833
Photos: 652
Videos: 57
Links: 5,750
Description:
Офіційний Ютуб канал Одеської кіностудії // Official YouTube channel of the Odesa Film Studio: youtube.com/@OdesaFilmStudio
Source

Одеська кіностудія // Odesa Film Studio | Прем'єра, чекаємо на Вас! 27 вересня о 19:00Мелодрама «Без нашійника» ...

— Прем'єра, чекаємо на Вас! 27 вересня о 19:00Мелодрама «Без нашійника» (1995) фільм Радомира Василевського, історія дружби хлопця та собакиhttps://youtu.be/Ol1ccIrA4YYЗворушлива мелодрама для дітей була знята на Одеській кіностудії у 1995 році під керівництвом режисера Радомира Василевського. І сьогодні на офіційному каналі Одеської кіностудії ми вперше презентуємо україномовну версію фільму.Семикласник Олег Гудков підібрав бездомного пса, привів його додому й раптом з’ясував, що здатний розмовляти з ним. Собака поділився історією свого життя та коханням до породистої доґині Гери, а хлопчик відкрив йому свої таємниці й заповітні мрії. Події розгортаються через кілька зрад з боку нового господаря, який у фіналі розуміє свої помилки й вирушає на пошуки зниклого друга.Знімальна група:Режисер-постановник — Радомир Василевський;Оператор-постановник — Леонід Бурлака;Художник-постановник — Сергій Тарасов;Сценаристи — Ігор Агеєв, Олександр Жилінський;Композитор — Ольга Юдакіна.У ролях:Артур Майн — Олег Гудков;Наташа Глуган — Ліна Корнеєва;Марина Дюжева — мама Олега;Володимир Носик — тато Олега;Валентина Салтовська — бабуся Олега;Наталія Бузько — мама Ліни;Аристарх Ліванов — тато Ліни;Віктор Павлов — Микола Хавкін;Наталя Позднякова — Адочка Хавкіна;Олександр Ільїн — господар Сема;В’ячеслав Ушанов — господар Лорда;Олексій Заливалов — господар Рекса;Любов Руднева — господиня Джульбарса;Олексій Агоп’ян — господар Джульбарса.Це більше, ніж просто історія про дружбу хлопця й собаки. Фільм нагадує нам, наскільки важливо бути уважними й добрими до всіх чотирилапих мешканців нашої планети. Це один з найтепліших і найпроникливіших фільмів Василевського, що демонструє його постійну любов до дитячого кіно, його тонке розуміння дитячої душі й здатність розповісти історію з відкритим серцем.Історія добра, людяності, вчинків. Хоча історія побудована довкола звичайних міських дітей та підлітків, Василевський додає у візуальний ряд легку казковість — через світло, кольори, іноді майже театральні деталі костюмів та декорацій. Камера часто "зазирає" у закутки дворів, під’їздів, берегів річки, що створює атмосферу знайомого дитинства.Фільм отримав численні нагороди:На IV Міжнародному дитячому кінофестивалі «Артек» (1996) — «За найдобріший фільм», приз за музику (Ольга Юдакіна) і для кращого хлопчика-актора (Артур Майн) ;Приз за кращий фільм на фестивалі «Кришталеві джерела» (Суми) ;На Всеукраїнському телевізійному фестивалі для дітей і юнацтва «Золоте курча» (Київ, 1997) — дипломи та визнання ;Спеціальний приз «За розвиток гуманістичної теми в дитячому кіно» на фестивалі країн СНД (1997), а також нагорода на Болгарському фестивалі дитячого кіно (1997).Діліться враженнями в коментарях: чи сподобався вам фільм і чому, на вашу думку, він навчає?#РадомирВасилевський #АртурМайн #ВолодимирНосикhttps://youtu.be/Ol1ccIrA4YY