Source
Одеська обласна прокуратура | ️Прокуратура скерувала до суду справу стосовно трьох лікарів, через не...
373 Views/Reach
2025-12-15 11:00
Message №2322
❗️Прокуратура скерувала до суду справу стосовно трьох лікарів, через недбалість яких породілля втратила дитину 🥼Трьом акушерам-гінекологам міської лікарні на Одещині інкримінують неналежне виконання своїх професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 140 КК України). У серпні 2022 року 33-річна вагітна жінка майже три добри перебувала у лікарні зі скаргами на переймоподібні болі. За даними слідства троє лікарів не забезпечили належний нагляд за станом пацієнтки, своєчасно не діагностували можливі ускладнення. На 41-шому тижні вагітності медики не врахували імовірну можливість пологів. 📄 Комісійна судово-медична експертиза засвідчила - невірно обрана тактика пологів призвела до внутрішньоутробної загибелі плоду. За умови належного контролю стану матері та плоду життя дитини можна було врятувати. 📍Прокуратура клопотала про відсторонення лікарів від займаних посад, проте суди відмовили. Медики і дотепер працюють на займаних посадах. Досудове розслідування - органи поліції.