Source
Одеська обласна прокуратура | В Одесі викрито поліцейського, який вимагав гроші у таксистів за «віль...
526 Views/Reach
2025-07-11 12:01
Message №1557
В Одесі викрито поліцейського, який вимагав гроші у таксистів за «вільний проїзд» під час комендантської годиниІнспектору управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).За даними слідства, правоохоронець налагодив протиправну схему одержання хабарів з водіїв таксі за безперешкодне пересування містом у період дії комендантської години.За щотижневу плату у 100 доларів США з кожної автівки поліцейський обіцяв не перешкоджати їхньому руху. Зокрема, гарантував узгодження списків транспортних засобів з керівництвом, попередження про розташування блокпостів і патрулів, а також вплив на колег у разі зупинки.В ході розслідування задокументовано одержання фігурантом 2500 доларів США. Після передачі чергової частини коштів його було затримано.Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою застави. Досудове розслідування за процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури здійснюється слідчими ТУ ДБР у м. Миколаєві, оперативний супровід – УСБ України в Одеській області.